13.10. 2021 17:54

Handmade, ktorý ♥: Šperky od Magaely

13.10. 17:54

Handmade, ktorý ♥: Šperky od Magaely

Krásnych šperkov nie je nikdy dosť! Hlavne tých originálnych, ručne a s láskou vyrobených. Vstúpte s nami do sveta Magaely a jej šperkov.

Šperky už na prvý pohľad zaujmú hlavne zdobením a prepracovanými detailami. Vyberiete si nie len zo šperkov, ale rafinovane pôsobia aj doplnky do vlasov. Predstavujeme vám Magaelu a jej tvorbu.

Handmade, ktorý ♥: Šperky od Magaely

Michaela Gerhardová má 26 rokov a tento rok skončila učiteľstvo hudobno-dramatického umenia v Nitre. Tvorbe šperkov a svojej dielničke sa venuje od tohoto roku. Je možno "nováčik", ale musíme povedať, že veľmi šikovný. Prečo práve šperky? "Celý život mi imponuje umenie ako také a rovnako sa mu aj venujem. Tvorba umenia vo všeobecnosti ma veľmi napĺňa a preto som sa sa jej rozhodla venovať naplno. Od augusta 2013 sa zo mňa stal slobodný umelec, venujúci sa oddane svojej tlejúcej značke Magaela."

Handmade, ktorý ♥: Šperky od Magaely

Čo je špeciálne na jej tvorbe? Určite sú to šité náušnice. "Verte tomu, či nie, začínala som plstenými náušnicami. Nápad na šité náušnice nepadol z neba... Dostala som podnet od priateľky.  Ale potom prišla prosba od priateľky. Napísala, že už dlhšie zháňa jedny náušnice, ale neúspešne. Čierne, celé krajkové a nariasené so saténovou stuhou. Trvalo mi tri dni, kým som ich vyrobila. A tak sa mi zapáčili, že potom už to išlo samo!"

Handmade, ktorý ♥: Šperky od Magaely

Pamätáš si svoje prvý predaný šperk? "Áno, veľmi dobre! Boli to jedny z plstených náušníc z mojich začiatkov. A prvý nákup uskutočnil môj priateľ. Chcel mi urobiť radosť, keď že sa vôbec nepredávali. Nakoniec ich daroval sestre," smeje sa Michaela.

Handmade, ktorý ♥: Šperky od Magaely

Vo svojej tvorbe si prešla všeličím, ale prakticky sa všetko točí okolo čipky, krajky, saténových a atlasových stúh, štrasov, pierok a všetkého nežného a romantického. Jej šperky vám dodajú neopakovateľnú ženskosť. Michaeline výrobky nájdete aj na Sashe.

13.10. 2021 17:54
Diskusia ()
Zdieľať článok