24.5. 2020 18:00

PRED A PO: Z nemodernej kuchyne sa zrodila škandinávska kráska

24.5. 18:00

PRED A PO: Z nemodernej kuchyne sa zrodila škandinávska kráska

Keď zbadáte túto premenu, už z renovácie nebudete mať strach!

Renovácia je slovo, ktoré mnohým naháňa strach. Vidina krajšieho priestoru však dokáže potlačiť obavy a prinúti vysúkať si rukávy. Na veľké zmeny sú ideálne práve letné mesiace. A tí, ktorí sa nezľakli, sa s vami radi podelia o zábery pred a po renovácii.

A už dosť!

Ukážeme vám, ako sa z nemodernej kuchyne a jedálne v štýle 80-tych rokov zrodila nadčasová škandinávska kráska. Hlavným dôvodom renovácie nebol len nemoderný vzhľad, ale aj nedostatok úložných priestorov, kuchyňa bola primalá, jedáleň bola veľká, ale zariadená minimom nábytku, takže pôsobila príliš prázdna. Priestor vôbec nepôsobil kompaktne...

PRED A PO: Z nemodernej kuchyne sa zrodila škandinávska kráska

Škandinávska kráska

Majiteľka snívala o prepojení priestorov do harmonického celku. Jej predstava o jednoduchej a modernej kuchyni sa naplnila, keď narazila na škandinávsky štýl. Jasný bol i výber materiálov- trvanlivé a na dotyk príjemné drevo, keďže v tejto kuchyni s malými deťmi sa skutočne žije. Prvým krokom bolo prehodenie účelu miestností - z kuchyne sa stala jedáleň a na pôvodnom mieste jedálne vznikla priestranná kuchyňa.

Zdroj: radomír
autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
24.5. 2020 18:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44