12.12. 2020 15:00

Stále zháňate darčeky? Tipy, ktoré nie sú tuctové a určite potešia

12.12. 2020 15:00

Stále zháňate darčeky? Tipy, ktoré nie sú tuctové a určite potešia

Foto: archív

Premýšľate, ako potešiť vašich blízkych a darovať im konečne niečo iné, čo sa nedá kúpiť len tuctovo v obchode? Poradíme vám pár vychytávok, ktoré potešia každú obdarovanú osobu a zároveň poslúžia aj ako dekorácie do bytu.

Osobné náramky

Môžete použiť kov, do ktorého sa dá gravírovať, ale existuje viac možností aj pre tých, čo sa nerozumejú frézovaniu. Upletený náramok z bavlniek alebo spletený zo stužiek ozdobenými rôznymi doplnkami ako korálky, prívesky, drobnosti. To je to pravé. Je to osobné, je to pekné a ak náramok nebude obdarovaná osoba nosiť na ruke, tak ich môže použiť napríklad aj na výzdobu interiéru. Náramky sa totiž veľmi ľahko premenia aj na visiace ozdoby.

Portrét

Ak viete čo i len trochu kresliť, chopte sa ceruzky, štetca, poslúžia aj pastelky. Vďaka širokému množstvu omaľovánok, ktoré sú dnes na trhu, sa môže stať umelcom prakticky ktokoľvek, kto dokáže dodržať línie. Od zimných motívov až po osobné mandaly môžete maľovať prakticky čokoľvek a vyrobiť nielen autentický dar s vaším podpisom, ale aj peknú dekoráciu vhodnú na zarámovanie.

Zdroj: marcos
autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
12.12. 2020 15:00
Diskusia ()
Zdieľať článok

Podobné témy