31.1. 2020 18:00

Chcete vedieť, ktorá deka je pre vás zdravšia? Pravá kožušina alebo tá z bavlny?

31.1. 18:00

Chcete vedieť, ktorá deka je pre vás zdravšia? Pravá kožušina alebo tá z bavlny?

Bez dobrej deky ani krok! Tmavé popoludnia, dlhé večery a chladné rána - ideálny čas siahnuť po skutočne dobrej deke, ktorá zahreje a poteší aj na pohľad. Čo poviete, máte už svojho favorita alebo si túto sezónu svojho mäkučkého miláčika ešte len hľadáte?

Nie je nad príjemnú, pohodlnú a teplú deku, do ktorej sa zabalíte a „vyvalíte" na pohovku či do kresla. Teraz už len pustiť príjemný film alebo vytiahnuť zaujímavú knihu a zimný večer môže začať.

Naše tipy na super deky

Vybrať si dobrú deku nie je až taká veda. Možností je viacero a je na vás, ktorú uprednostníte. Porovnávajte materiály, ale aj rozmery deky, je totiž rozdiel, ak chcete deku či teplú prikrývku pre dieťa alebo pre dospelého. Ak na dôvažok plánujete používať deku napríklad na zakrytie postele, mali by ste siahnuť po najväčšom rozmere.

Jednoduchá bavlna

Sú jednoduché na údržbu, ľahučké a priedušné, ideálne pre tých, ktorí sa chcú zahriať, ale rozhodne sa nechcú pod dekou potiť. Dostanete ich v pestrej ponuke dizajnov a nemusíte siahať len po sviatočných či typicky zimných motívoch. Dobrú deku totiž využijete celoročne, preto je v tomto prípade vhodné siahnuť po neutrálnom vzore.

Chcete vedieť, ktorá deka je pre vás zdravšia? Pravá kožušina alebo tá z bavlny?
Zdroj: thespruce.com

 

Božská vlna!

Áno, vlna je materiálom zimy! Je krásne teplá a predstavuje klasický prírodný materiál, do ktorého sa rozhodne oplatí investovať. Pozorne si však prečítajte spôsob ošetrenia takejto deky, aby ste ju náhodou nezničili nesprávnym praním alebo čistením. Inak vám bude slúžiť verne po dlhú dobu. Ak zvolíte nadčasový vzor, pohľad na ňu vás nikdy neomrzí. Pokračovanie na 2. strane.

Nájdite si svoju deku snov v našej galérii.

Zdroj: agáta
autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
31.1. 2020 18:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44