21.12. 2019 12:00

Boom vlastnoručne pripravených darčekov pokračuje: Tieto sú najobľúbenejšie

21.12. 2019 12:00

Boom vlastnoručne pripravených darčekov pokračuje: Tieto sú najobľúbenejšie

Boom vlastnoručne pripravených sviatočných a vianočných darčekov neutícha, naopak, v tomto roku ešte zosilnel. A prečo nie? Veď je to kreatívne a originálne.

Najlepšie darčeky sú tie, ktoré sa dajú zjesť! Upečte si a pripravte priamo doma dobroty, ktorými obdarujete rodinu, priateľov a svojich blízkych, a navyše z týchto maškŕt môžete vyrobiť skutočne oku lahodiaci darček! Máme pre vás tucty inšpirácií.

 

Veď sa len zamyslite, existuje niečo príjemnejšie, ako keď podarujete niečo pod zub? Dokonca vlastnoručne pripravené alebo upečené? Áno, nemusí ísť len o sladkosti či koláčiky. Samozrejme, na tomto poli sa vašej šikovnosti a predstavivosti medze nekladú, avšak je toho omnoho viac.

Od tradičných k netradičným

Medzi prvými vám iste napadne do zoznamu maškŕt zaradiť medovník. Sú typicky sviatočné, dajú sa krásne ozdobiť a vďaka obrovskému množstvu rozličných receptov možno vyrobiť nepreberné kvantá medovníčkov pre každého labužníka.

Boom vlastnoručne pripravených darčekov pokračuje: Tieto sú najobľúbenejšie
Zdroj: countryliving.com

 

Neostávajme však len pri klasike. V každej rodine sa traduje aspoň tucet rôznych vianočných koláčikov, sladkostí a pochúťok. Vyberte tie trvanlivejšie - a samozrejme najobľúbenejšie - a obdarujte svoje okolie!

Krekry a oblátky

Áno, slané i sladké, s polevou či s posýpkou, s orechmi či kokosom, vyratúvať môžeme doslova až do Vianoc. Zabaľte ich do šušťavého celofánu a pridajte krásnu stuhu. Ak budete chystať darčekov viac, označte si každý menovkou i popisom obsahu. Pokračovanie na 2. strane.

Inšpirovať vás budeme aj v našej galérii. Nech sa páči.

Zdroj: agáta
autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
21.12. 2019 12:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44