30.10. 2021 2:09

Blogerské DIY hviezdy

30.10. 2:09

Blogerské DIY hviezdy

Foto: Archív blogeriek

Na začiatku bol len dobrý nápad a chuť vymýšľať stále niečo nové. Dnes patria ich blogy k tomu najlepšiemu na DIY scéne.

Najštýlovejšia

Odkedy Austrálčanka Geneva Vanderzeil pred štyrmi rokmi rozbehla svoj blog A Pair & A Spare, stala sa z nej múza všetkých kreatívnych fashionistiek. Na jej blogu nájdete návody ako si vytvoriť fantastické kúsky z oblečenia, ktoré sa vám zunovalo, všetko inšpirované trendmi z aktuálnych módnych prehliadok. Presvedčte sa na Apairandasparediy.com.

Skvelé nápady

„Rada učím ľudí ako zábavne a ľahko si môžu vytvoriť niečo pekné,“ tvrdí Američanka Erica Demes z blogu P.S. - I made this. Jej blog patrí do pätice tých najlepších aj kvôli prehľadným a jednoduchým návodom. Kliklajte na Psimadethis.com.

Blogerské DIY hviezdy

Foto: Archív blogeriek

Pre milovníčky módy

Náramky, náhrdelníky, oblečenie, kabelky, topánky,aj vecičky do domácnosti - Jenni Radosevich, ktorej návod na riasený náhrdelník nájdete aj v tejto Mollie Tvorí, miluje handmade doplnky. Ak ešte nemáte jej blog I Spy DIY medzi záložkami, rýchlo to napravte. Ispydiy.com/

Blogerské DIY hviezdy

Foto: Archív blogeriek

Newyorské DIY

Ak patrí niekto k DIY elite, rozhodne je to newyorská blogerka Kirsten Nunez, ktorej stránka Studs and Pearls patrí k tým najnavštevovanejším. Mladá dizajnérka najradšej pracuje s  netradičnými a kontrastnými materiálmi a mnohé jej projekty začínajú už v  potrebách pre domácich majstrov, kde rada nakupuje. Kirsten predstavila Mollie Tvorí svoj projekt na rockerskú kabelku, takže šup do  železiarstva na nákup, dievčatá! Viac inšpirácie hľadajte na  Studs-and-pearls.com.

+ Kliknite si…

* Stripes + Sequins: Stripesandsequins.com
* Love Aesthetics: Love-aesthetics.blogspot.com
* Honestly… WTF: Honestlywtf.com
* Matterofstyle.blogspot.sk
* Kellimurray.com
* Designlovefest.com
* Ohhappyday.com
* Designsponge.com

30.10. 2021 2:09
Diskusia ()
Zdieľať článok