22.10. 2021 10:02

Blog, ktorý ♥: Bodkovo

22.10. 10:02

Blog, ktorý ♥: Bodkovo

Originálny blog nás zaujal hlavne DIY nápadmi a krásnymi fotkami. Predstavujeme vám Dominiku a jej bodkovaný svet.

Blog Bodkovo si založila Dominika, ktorá študuje masmediálnu komunikáciu v Trnave. "Kto ma pozná vie, že som milovníčka bodiek, mačiek a všetkých pekných vecičiek." Priznáva, že má rada originalitu v každej podobe. Často "lieta" po rôznych handmade trhoch, sekáčoch a bazároch, kde čerpá inšpiráciu.

Blog, ktorý ♥: Bodkovo

"Už dlhšie som sa pohrávala myšlienkou vlastného blogu. Vždy som však rozmýšľala, o čom by som mala písať. Rada kamarátky a pohľad na vlastnoručne pomaľované tenisky, ktoré som mala práve na nohách ma presvedčili. Práve tvorenie a DIY vecičky sú pre mňa tou správnou cestou, ktorou by som sa mohla svetu prihovoriť," opisuje vznik svoj blogu. Najradšej si vlastnoručne pretvára oblečenie, vyrába doplnky do izby, či vymýšľa rôzne praktické veci. "Inšpirácie je vždy dosť. U mňa je to najčastejšie túžba po niečom, čo si nemôžem dovoliť alebo neviem nikde zohnať," prezrádza Dominika.

Blog, ktorý ♥: Bodkovo

Istý čas svoje výrobky predávala aj na SAShE. Jej obchodík sa stal celkom obľúbený. "Vďaka tejto skúsenosti s predajom som pochopila, aká dôležitá je prezentácia výrobkov. Zapracovala som na zlepšení fotiek a posunula som sa v blogovaní opäť o niečo ďalej. Vtedy som objavila aj moju najväčšiu záľubu - analógovú fotografiu. Tá mi teraz vypĺňa veľa voľného času." V budúcnosti sa chce naďalej venovať svoji záľubám, možno aj na profesionálnej úrovni. Držíme palce a tešíme sa na ďalšie DIY nápady, ktoré budeme sledovať!

22.10. 2021 10:02
Diskusia ()
Zdieľať článok