13.10. 2021 1:53

Babioles - vecičky s príbehom

13.10. 1:53

Babioles - vecičky s príbehom

Vecičky z Ivaninej dielne spoznáte na prvý pohľad. Snaží sa im vdýchnuť dušu a neopakovateľný rukopis. Predstavujeme vám rozprávkový svet Babioles.

Autorkou dielničky Babioles je Ivana Jankovičová. V jej tvorbe nájdete hračky, oblečenie, či rôzne decor doplnky, ktoré dodajú vašej domácnosti nežnú atmosféru. Ivana pochádza z Chtelnice, má dve ratolesti a momentálne je na materskej dovolenke. Vyštudovala výtvarnú výchovu na Pedagogickej fakulte Trnavskej univerzity a pod značkou Babioles tvorí už tretí rok.

Babioles - vecičky s príbehom

Práve na materskej dovolenke sa preorientovala na textilnú tvorbu. Pre svoje deti začala vyrábať autorské hračky, detské šaty a všetko možné z textilu. A pre koho vyrába najradšej? "Tvorím s láskou a snažím sa do výrobkov vdýchnuť dušu a príbeh, takže dúfam, že každá moja vecička si raz nájde cestu k zákazníkovi. Moji zákazníci sú prevažne mamičky, ktoré nakupujú pre svoje detičky a ľudia, ktorí majú radi môj - dovolím si povedať osobitý štýl."

Babioles - vecičky s príbehom

A aký je Ivanin najväčší kreatívny sen? ""Snov je veľa, ale rada by som si vybudovala značku s rozpoznateľným a nezameniteľným rukopisom so širokou paletou výrobkov od dámskej a detskej autorskej módy, cez bytový a textilný dizajn až po ilustrácie možno raz v mojej vlastnej knihe."

Babioles - vecičky s príbehom

Ivanine vecičky nájdete pod značkou Babioles aj na Sashe.

13.10. 2021 1:53
Diskusia ()
Zdieľať článok