3.12. 2014 6:00

Adventný kalendár: Len ten NAJ!

3.12. 2014 6:00

Adventný kalendár: Len ten NAJ!

Poznáme čokoládový, alebo ten zo štyroch sviečok v podobe venca na stolíku v obývačke. Advent práve štartuje a preto je ešte dosť času spraviť radosť sebe, svojim najbližším a priniesť do priestoru, kde bývate, niečo skutočne atraktívne a zároveň úvodne vianočné. Adventné kalendáre s atraktívnym dizajnom.

Adventný kalendár: Len ten NAJ!Škatuľky s prekvapením

Ozdobené do vianočných motívov, priam nabádajúce k otvoreniu. 24 malých prekvapení, alebo pokojne aj iba na štyri týždne. Papierové škatuľky sa dajú dokonale vyzdobiť, naaranžovať a očíslovať. Náročné, ale efektívne vyriešenie adventu.

Vrecúška v pyramíde
Stačí pár malých vrecúšok. Zmyslom adventného kalendára ani nemusí byť darček, ale každodenné potešenie. Na každý deň do Vianoc si pripravte malú radosť. Cukrík, alebo drievko, pokojne aj iba vonné mydlo. Uložené adventné darčeky v pyramíde, alebo v improvizovanom stromčeku sú krásnym bytovým doplnkom.

Adventný kalendár: Len ten NAJ!
Spomienkový advent
Dnes už príliš klasické fotografie nie sú v móde, ale unikátny kalendár pre zamilovaných je zostrojený z fotografií. Dajte si vytlačiť 24 fotiek. Ktoré vás zaujali, spojili so spomienkami na krásne dobrodružstvá, alebo zážitky. Môžete ich umiestniť do obrazu, alebo uložiť na tabuľu a zo zadnej strany očíslovať jednotlivými dňami. Potom už len obrátiť obrázok a tešiť sa zo spoločných spomienok. Uvidíte, ako prežijete každý adventný večer plný romantiky, rozhovorov nad zážitkami s pekným vianočným vyvrcholením lásky.

Vlajočky so želaniami
Niekedy netreba veľa. Stačí pekné slovo. Pripravte si s partnerom, alebo niekým blízky svoj vlastný adventný kalendár. Striedajte dni a každý vyberie vlajočku a prečítate si odkaz, myšlienku, alebo želanie. Je to príjemné a pekná myšlienka niekedy zahreje viac ako sladkosť.

Sladkosti v úlohe kalendára
Jednoduché, lacné a celkom zaujímavé riešenie. Salónky už môžete použiť aj skorej. Dokonca atraktívne zavesiť 24 kúskov na drievko, do rámu, uchytiť na výšivku. Strihací meter sladkostí vás dokonale pripraví na vianočné hody.

Zdroj: marcos
3.12. 2014 6:00
Diskusia  ()
Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44