4.2. 2019 21:30

6 tipov na valentínske dekorácie v spálni: Skúste to!

4.2. 2019 21:30

6 tipov na valentínske dekorácie v spálni: Skúste to!

V spálni sa toho udeje mnoho. Prežijete tam sladké sny, vášnivé romániky, niekedy aj počnete nový život. Nič však nebráni tomu, aby ste si z tohto „multifunkčného" priestoru nespravili romantickejšie hniezdočko. A nielen na sviatok všetkých zamilovaných.

6 tipov na valentínske dekorácie v spálni: Skúste to!

Listy

Už sa dnes takmer nepíšu, ale práve preto stojí za to niekedy povedať veci polovičke pomocou sily slova. Zabudnite na správy mobilom či neosobnú komunikáciu e-mailom. Poctivo rukou napísané vyznania sú tie najkrajšie.

Ostatní práve čítajú: Bývanie podľa znamenia: Aké zariadenie potrebuje LEV, aby sa doma cítil ako kráľ?

A krásne je aj napísať si list do budúcnosti. Spoločne. Aký chcete mať vzťah napríklad o desať rokov, čo chcete zažiť. Napíšte si ho, vystavte v spálni. Bude pre vás krásnou inšpiráciou, kam posúvať vzťah a zároveň ozdobou spálne. Začnite na Valentína.

6 tipov na valentínske dekorácie v spálni: Skúste to!

 

Kvety

Nemusia byť živé. Môžu byť na obliečkach, môžu byť na tapete, maľovke alebo rozvešané za čelom postele. Dnes je mnoho umelých kvetov na nerozoznanie od živých. Preto si z nich môžete spraviť krásny kvetový záves alebo si nimi prekryť nejakú časť steny.

Ostatní práve čítajú: Pozor na to: Modré dekorácie TAKTO vplývajú na vašu náladu

Takáto visiaca záhrada je skvelým doplnením spálne. A čo môže byť viac romantické ako práve kvety? S týmto dekorom môžete začať práve na Valentína a už si ho nechať aj počas bežných dní.

Ostatní práve čítajú: Stavte na túto nadčasovú starožitnosť a o romantické večery budete mať postarané!

Romantické darčeky

Romantické dary majú u každej dvojice svoj priestor. Ale kde si ich nechávate? Skúste si na romantické dary vyčleniť práve priestor spálne. Je dostatočne intímny, je váš, a tak by ste mohli napríklad na polici alebo na komode vyčleniť územie spoločných darčekov. Keď sa ráno zobudíte a uvidíte dary z lásky, hneď budete mäť väčšiu chuť sa jeden k druhému privinúť.

6 tipov na valentínske dekorácie v spálni: Skúste to!

 

Sviece

Patria do spálne a sú výrobcom romantiky na počkanie. Môžete mať sviece klasické. Ideálne na báze včelieho alebo sójového vosku, aby príliš nedymili. Prípadne k nim môžete pridať jemnú prírodnú esenciu ako afrodiziakum. Je to dokonalá romantika milovať sa aj v 21. storočí pri mäkkom svetle sviečok, ktoré prirodzene retušuje a nahé telá pri ňom vnímame krajšie.

Ostatní práve čítajú: Obyčajným dlaždiciam dajte zbohom: Inšpirujte sa farbami orientu, nádhera!

Ak sa však bojíte nehody, voliť môžete aj LED sviece, ktoré už dnes takmer dokonale imitujú plameň tej skutočnej sviece. Nehoria, nedymia, nie sú nebezpečné, ale romantika im ostala.

Ostatní práve čítajú: Šialené a adrenalínové: Toto sú najbrutálnejšie výťahy sveta, v ktorých je jazda zážitkom

Váš pník

Je to krásny valentínsky darček. Skúste si zaobstarať pník stromu, do ktorého vyryjete srdiečko a vaše iniciálky. Je to super darček, ktorý môže poslúžiť aj ako svietnik alebo podložka pod pohár. Záleží na veľkosti.

6 tipov na valentínske dekorácie v spálni: Skúste to!

 

Stena lásky

Za posteľou si môžete spraviť vlastnú sieť lásky. Môžete si vyvolať vaše spoločné fotky, zážitky, spomienky. Použiť sa dajú rámiky alebo si fotky len prichyťte na špagátiky či na sieť. Priestor bude bohatší o vašu spoločnú lásku.

Inšpirácie nájdete aj v našej galérii. Vybrali sme tie najkrajšie!

Zdroj: marcos
4.2. 2019 21:30
Diskusia  ()
Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44