Vaše hniezdočko

Pochváľte sa fotkami svojho bývania a inšpirujte ostatných čitateľov k dokonalosti. Nahrajte fotky vášho bytu, domu, či záhrady. Fotky dekorácií, doplnkov alebo zaujímavých kúskov nábytku. Jednoducho veci vďaka, ktorým sa vo vašom domove cítite ako v hniezdočku.

    Prosíme, pridajte súbor

    Veľkosť súboru môže byť maximálne 5 MB!

    * Všetky polia sú povinné

    Zaslaním fotografie do redakcií prispievateľ súhlasí so zverejnením obsahu poskytnutého spoločnosti News and Media Holding a.s. a v súlade ustanoveniami zákona č. 185/2015 Z. z. autorský zákon, udeľuje spoločnosti News and Media Holding a.s. neobmedzenú licenciu na verejné rozširovanie poskytnutého obsahu. Zaslaním fotografie do redakcie prispievateľ prehlasuje, že je oprávnený šíriť, v emailovej správe pripojené informácie, a že ich zverejnením nebude dochádzať k porušovaniu osobných, majetkových ani iných práv tretích osôb. Odoslaním mailu potvrdzujem, že som oprávnený šíriť pripojené informácie a že ich zverejnením nebudú porušené žiadne osobné či majetkové ani iné práva tretích strán.

    Spoločnosť News and Media Holding a.s. spracúva osobné údaje v súlade s platnými právnymi predpismi. Viac informácií nájdete na www.newsandmedia.sk/gdpr