3.7. 2020 8:00

Zariaďovanie malého bytu: Tieto detaily určite nepodceňte!

3.7. 2020 8:00

Zariaďovanie malého bytu: Tieto detaily určite nepodceňte!

Foto: ROBO HUBAČ

Čím menej metrov štvorcových na bývanie, tým rýchlejšie upratovanie. To poteší mnohých milovník čistého príbytku. Zároveň v malom priestore nemusíte byť ani dizajnérskym expertom, aby ste si zariadili pekné bývanie. Stačí dodržať pár jednoduchých zásad.

Skromnosť ako "leitmotív"

Nie je podstatné, z akého dôvodu ste sa ocitli v malom byte, no priečkam bude potrebné prispôsobiť aj vzletné plány. Jednoducho do malej kúpeľne nepasuje rohová vaňa a do malej kuchyne nevtesnáte ostrovček. Čím menej vecí budete potrebovať, o to krajšie budete mať bývanie bez pocitu, že všetko okolo vás je preplnené. Ak budete kupovať novú vec do domácnosti, vždy je dobré radiť sa štyrmi zásadami.

1. Funkčnosť

Aj v oblasti bývania možno deliť veci na vysoko účelné, potom len čisto estetické no a našťastie, sú tu aj funkčné a krásne veci. Presne to je voľba pre malé byty. Viacúčelové zariadenia, praktické veci, ktoré budete využívať pravidelne. Mnoho vecí, ktoré ste možno v minulosti využívali sporadicky, v novom malom byte už nemajú miesto. A tak to bude správne. Máme okolo seba mnoho vecí, ktoré nepotrebujeme. Čo sa však stratí vo veľkom dome, v malom byte nemožno tolerovať.

autor:  Marcos
3.7. 2020 8:00
Diskusia ()
Zdieľať článok

Podobné témy