1.6. 2019 2:00

Výnimočný projekt pre výnimočných ľudí

1.6. 2019 2:00

Výnimočný projekt pre výnimočných ľudí

Bývanie na úrovni nie je iba o lokalite, ale veľkú úlohu zohráva aj vybavenie interiéru, a preto developer novej rezidencie na Kolibe sprístupnil pre verejnosť jeden vzorový byt, ktorý sme si boli aj my pozrieť.

Výnimočný projekt pre výnimočných ľudí

Unikátne bývanie

Aby verejnosť bližšie spoznala všetky atribúty luxusného bývania a jeho výhody, v dňoch 24. – 25. mája 2019 bol pre návštevníkov sprístupnený vzorový byt. V rámci prehliadky unikátneho bývania pozvaní hostia mali k dispozícii aj poradenstvo všetkých partnerov (k ich produktom a službám).

Prečítajte si aj: Bývanie krok za krokom V: Zariaďovanie

Kvalita a luxus

Cieľom podujatia bolo predstaviť myšlienku "Luxury living", čiže "unique space for unique people". Súčasťou projektu rezidencie sú tie najvýznamné značky, ktoré symbolizujú kvalitu, luxus a uspokoja aj tú najnáročnejšiu klientelu.

Panoramatický výhľad

Každý z 27 bytov v 9 viladomoch na úpätí Malých Karpách je veľkometrážny a s presklenými plochami, vďaka ktorým si vychutnáte panoramatický výhľad na Bratislavu. Veľkou výhodou je, že bývate v prírode, pritom v meste ste autom za pár minút.


 

Výnimočný projekt pre výnimočných ľudí

Do bytu výťahom

 

V každom dome sú len 3 byty, na každom podlaží jeden. Dostanete sa doňho výťahom priamo z garáže, takže o súkromie každého nájomníka je dokonale postarané. Byt, ktorý sme si my prezreli mal 2 detské izby, spálňu, 2 kúpeľne, veľkú obývaciu izbu s kuchyňou a niekoľko terás.

Prečítajte si aj: Ľadovo biela kráľovná

Výhody bytu aj domu

Rezidnncie v sebe kombinujú výnimočnú lokalitu, nadčasovú architektúru a tie najkvalitnejšie materiály. Rovnako exteriér rezidencie spĺňa tie najvyššie architektonické a urbanistické štandardy. Skrátka, projekt je vytvorený pre ľudí, ktorí majú tie najvyššie požiadavky na bývanie, ktorým sa tu ponúka komfort rodinného domu a výhody bytu v jednom.

 

Výnimočný projekt pre výnimočných ľudí

 

Autor: Daniela

Zdroj: daniela
1.6. 2019 2:00
Diskusia  ()
Diskusia
44