18.5. 2022 18:00

Vaňa v spálni - nezvyčajné spojenie, ktoré budete milovať!

18.5. 18:00

Vaňa v spálni - nezvyčajné spojenie, ktoré budete milovať!

Foto: Peter Brenkus

Niekto považuje vaňu v spálni za zvláštny, iný za skvelý nápad. Máte malú kúpeľňu, kde sa zmestí len sprcha, ale vždy ste túžili po vylihovaní vo vani? Vaňu môžete mať pokojne aj v spálni, je to predsa miestnosť určená na oddych. A ak ju umiestnite k oknu, získate z nej nádherný výhľad...

Má svoje výhody

Aké má vaňa v spálni výhody? Po náročnom dni v nej môžete zrelaxovať a plynulo sa presunúť do postele. Pre mnohých môže byť vyššia vzdušná vlhkosť pri zaspávaní vítaná. Alebo si môžete dopriať romantický kúpeľ vo dvojici... Naopak, ráno vás rýchla sprcha vo vani preberie a ak máte pri spálni šatník, po očiste sa rovno oblečiete. Vaňa vám umožní okamžite sa osviežiť i počas horúcich letných nocí.

Krásna vaňa

Spálňa ponúka priestor na prezentáciu samostatne stojacej vane. Samozrejme, jej umiestnenie ovplyvňuje dispozícia miestnosti, no najlepšie vyznie, ak má v okolí voľný priestor. Môže stáť pri stene, v rohu aj v strede spálne. Solitérne vane majú rôzne tvary a veľkosti, možno uprednostníte hydromasážnu alebo romantickú vaňu na nožičkách či dokonca drevený kúsok, ktorý pripomína kaďu. Nerozlučnou dvojicou solitérnej vane je stojanová batéria, ktorá ju krásne dopĺňa.

autor:  Radomir
18.5. 2022 18:00
Diskusia ()
Zdieľať článok

Podobné témy