28.5. 2022 18:00

FOTO Učte sa od majstrov: Efektné kúpeľne ako z magazínu

28.5. 18:00

FOTO Učte sa od majstrov: Efektné kúpeľne ako z magazínu

Foto: unsplash.com

Túžite po novej kúpeľni? Alebo len hľadáte nejakú inšpiráciu. Pozrite sa na tieto, ktoré pôsobia ako v hoteloch!

Poznáte ten pocit, keď po prvý raz vstúpite do hotelovej kúpeľne? Áno, musí urobiť ten správny dojem. V lepšom prípade dokonca zatajíte dych a už si hneď predstavujete dokonalú relaxáciu. Využite túto inšpiráciu a aj u seba doma sa môžete cítiť každý deň ako na luxusnej dovolenke.

Jeden z trikov je vizuálna čistota. Na rozdiel od bežnej domácej kúpeľne neruší pohľad do miestnosti žiadna pestrofarebná kozmetika, priestor je zladený a harmonický. Rovnaký dojem dosiahnete používaním vlastných obalov na kozmetiku, napríklad zladených dávkovačov na mydlo, šampón a sprchový gél. Ostatnú kozmetiku, spotrebiče i nádobky diskrétne ukryte v útrobách skriniek a zásuviek.

Inšpirujte sa profi kúpeľňami.
Inšpirujte sa profi kúpeľňami.
Zdroj: Direct Tile Warehouse

Dokonalý efekt dosiahnete aj správnym výberom obloženia až po strop. Vytvoríte tak kompaktný dojem, zároveň bude čistenie celej plochy omnoho jednoduchšie. Zakomponujte netradičné prvky, napríklad mosadzné umývadlo, ktoré bude tvoriť vizuálnu dominantu miestnosti. Prvok, ktorý je funkčný a zároveň pôsobí ako umelecké dielo, bude skvostom štýlu. 

Chcete viac inšoirácie? Pozrite si krásne kúpeľne v GALÉRII  >>>

Zdroj: agáta
autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
28.5. 2022 18:00
Diskusia ()
Zdieľať článok

Podobné témy