4.8. 2020 15:00

Trendy stojan na bižutériu si vyrobíte aj sami: Vy ho ešte nemáte?

4.8. 15:00

Trendy stojan na bižutériu si vyrobíte aj sami: Vy ho ešte nemáte?

Foto: Pinterest

Znova rozmotávate svoju striebornú retiazku? A kam sa podela tá druhá náušnica? Náramky máte opäť v jednom klbku? Veru, bez poriadneho držiaka na šperky či bižutériu budete prežívať podobný stres každý deň. Riešenie je však na dosah ruky!

Na prvý pohľad vyzerá držiak či stojan na šperky a bižutériu ako doplnok, bez ktorého sa pokojne môžete zaobísť. Avšak len do doby, keď už množstvo vašich obľúbených kúskov presiahne isté množstvo – a to sa väčšine dievčat i dám stane poriadne rýchlo.

Na svojom toaletnom stolíku môžete mať poriadok s riadnou dávkou štýlu!
Na svojom toaletnom stolíku môžete mať poriadok s riadnou dávkou štýlu!
Zdroj: Pinterest

Stále sú trendy

Možno sa vám pri upratovaní šperkov a obľúbenej bižutérie vynorí v mysli starodávna šperkovnica starej mamy. Ak po takej túžite, určite bude nádherným a možno aj dedičným kúskom, ktorý krásne ozdobí váš toaletný stolík. Je však vhodná predovšetkým na odkladanie šperkov, po ktorých siahate výnimočne a sú vášmu srdcu mimoriadne blízke. Zlaté, strieborné i ostatné rodinné poklady odkladajte na tmavé a suché miesto vhodne zabalené, aby ostali v dobrej kondícii.

Naopak, bižutériu často nosíme sezónne, a preto ju chceme mať neustále na očiach, hlavne keď sa snažíme zladiť si najbližší outfit. Siahnite preto po šikovnom držiaku, ktorý upevníte na stenu alebo hoci aj do skrine - jednoducho  blízko po ruke. Na druhú stranu, zábavný držiak môžete postaviť na poličku v kúpeľni, na kozmetický stolík alebo do predsiene, aby ste si mohli bižutériu bezpečne a prehľadne uložiť ihneď po príchode domov.

Nekonečne veľa možností

Šikovné držiaky a stojany môžete kúpiť nielen v obchodoch a eshopoch s bytovým zariadením. Vyrobiť si ich možno aj priamo doma a na mieru. Z obľúbenej poličky vyrobíte držiak pridaním prvkov, na ktoré bude možné bižutériu zavesiť, nebojte sa však použiť aj ozdobné krabičky či malé zásuvky.

Voľne stojaci držiak môže mať podobu ruky, malého stromu alebo použite rám, na ktorý budete môcť pripnúť všetky náušnice i prstene naraz. Šikovným trikom je ukryť šperky do nástennej poličky na kľúče.

Závesný systém si vyrobíte poľahky aj doma. Stačí dostatok háčikov či kratšia tyč.
Závesný systém si vyrobíte poľahky aj doma. Stačí dostatok háčikov či kratšia tyč.
Zdroj: Pinterest

Náš tip: Na internete nájdete eshopy predávajúce vybavenie do predajní, ktoré ponúkajú rôzne zaujímavé držiaky a stojany na skladovanie a vystavovanie bižutérie.

Na nástenku či do rámiku? Pokojne aj do nich! Siahnite po ráme vhodnej veľkosti a natiahnite do vnútra rámu sieťku s menšími očkami. Jednoducho do nej zavesíte náušnice, alebo pomocou klipov na dokumenty pripnete prakticky akýkoľvek malý predmet.

Krásne tiež vyniknú vertikálne upevnené tyče, na ktoré na háčiky môžete šikovne zavesiť ktorýkoľvek šperk. Nebojte sa siahnuť po malých štipčekoch, klipsniach, háčikoch či iných veselých a najlepšie metalických pomocníkoch. Spravte z nich veselý doplnok miestnosti alebo ich pripevnite na vnútornú časť dverí v skrini.

autor:  Andrea
4.8. 2020 15:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44