12.9. 9:00

Trendy roku 2023: Vyberiete si aj vy a nemusíte minúť veľa!

12.9. 9:00

Trendy roku 2023: Vyberiete si aj vy a nemusíte minúť veľa!

Foto: Proxima Store

Ak uvažujete nad osviežením svojho bývania, pokojne sa inšpirujte už teraz. Z pohľadu interiérových trendov je rok 2023 doslova za rohom, a tak sa postupne odhaľujú jeho nápady. Vyberie si každý.

Príroda

Niektoré trendy sú originálnejšie viac, iné menej. Odkaz na prírodu je tu s nami už nejakú sezónu a zostáva. IN budú naturálne materiály aj farby, všetko by však malo smerovať k pohodliu a útulnosti. Neorientujte sa len na vidiek či boho, aj luxusné bývanieči to industriálne ocení prírodné prvky.

Luxusné bývanie nemusí stáť veľa.
Luxusné bývanie nemusí stáť veľa.
Zdroj: Proxima Store

Luxus

Luxus je jedným zo samostatných trendov roku 2023. Zatiaľ čo minimalizmus bol hlavnou líniou mnoho predošlých rokov, pomaličky sa vracia jeho opak. Prináša so sebou nielen viac kusov zariadenia, doplnkov a dekorácií, ale aj krásu ohurujúcich akcentov. A to aj na nečakaných miestach. Luxusná sedačka v obývačke je nápadom číslo jeden, ale čo tak efekt zlata či bohatej tkaniny v predsieni?

Kútik

Súkromie, miesto na osobný oddych či vykonávanie svojho koníčka. Vytvorenie vlastného kútika je jedným zo stúpajúcich trendov. Po pandémii sa stále viac kladie dôraz na psychickú pohodu, ktorá má vládnuť v našich životoch a kde inde začať než doma? Často stačí pohodlné kreslo, ideálna sedačka alebo kvalitný matrac na posteli, aby ste bežné miesto premenili na svoju oázu.

Ak navyše pri nákupoch na www.proxima.store použijete kód LEPSIEBYVANIE10, nakupujete ešte lacnejšie!

Luxusné bývanie nemusí stáť veľa.
Luxusné bývanie nemusí stáť veľa.
Zdroj: Proxima Store

Steny

Viete, aké sú to "instagramable walls"? Ide o steny, ktoré sú vhodné pre fotografie na Instagram - teda efektné sťa pozadie. Vďaka sile tejto sociálnej siete sa do popredia ťahajú nielen zaujímavé povrchové úpravy či tapety, ale aj knižnice a police s dokonalo nadekorovanými kúskami. Stačí zaujímavý kus nábytku a môžete vytvoriť stenu hodnú fotenia či videohovorov.

Krivky

Jeden z vizuálne najpríťažlivejších trendov, ktoré pre nás rok 2023 pripravil, sú oblé krivky v interiéri. Tieto tvary idú ruka v ruke so žiadným pohodlím a útulnosťou, a tak sa zaobľujú sedačky, kresláaj postele a ich čelá. Priam lákajú k oddychu, pôsobia príjemne a mäkko. Tak ako by mal pôsobiť celý domov.

Luxusné bývanie nemusí stáť veľa.
Luxusné bývanie nemusí stáť veľa.
Zdroj: Proxima Store

Detská

Trendy neobchádzajú ani detské izby. Výraznejšie nápady ostatných rokov idú do úzadia, vracia sa neutrálnosť, ktorá sedí každému veku i pohlaviu. Osvieženie prinášajú zaujímavé dizajny - napríklad geometrické či botanické vzory na skriniach. Jednoducho a efektne podčiarkujú, že neutrálne nemusí znamenať nudné.

Nábytok, ktorý zaujme

Hľadáte dostatok inšpirácie pri zariaďovaní? Proxima Store ponúka luxusný nábytok, ktorý sa už na prvý pohľad odlišuje od bežných kúskov, a to za dostupné ceny. Nemusíte míňať veľa, ale môžete mať zariadené s veľkým efektom. S Proximou bude vaša obývačka, spálňa, detská izba, ale aj záhrada ako z katalógu. Použite kód LEPSIEBYVANIE10 a nakupujte ešte lacnejšie!

Proxima Store logo
Zdroj: Proxima Store
autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
12.9. 2022 9:00
Diskusia ()
Zdieľať článok

Podobné témy