30.12. 2019 9:00

Z tohto odpadnete - čierny vianočný stromček. Úlet alebo trend?

30.12. 2019 9:00

Z tohto odpadnete - čierny vianočný stromček. Úlet alebo trend?

Foto: pinterest/treetopia.com

Hoci Štedrý deň je už za nami, rozhodne sa nevzdávajte vianočnej výzdoby. Len sa opýtame: Aj tohto roku ste sa držali zelenej klasiky? Myslíme farbu vianočného stromčeka. Pretože vianočná výzdoba môže mať aj inú podobu.

Čierna je super

Trendy vianočnej výzdoby sa stále menia a niektoré naozaj stojí za to vyskúšať. Jedným z nich je farebne netradičný čierny vianočný stromček. Pretože čierna nie je len farbou smútku, ale symbolizuje eleganciu a dôstojnosť, a to je v interiérovom dizajne vítané. A získate ďalšiu tému na rozhovor s prekvapenými návštevami...

Zimné ozdoby
Zimné ozdoby
Zdroj: Pinterest

Štýlová dekorácia 

Stromček je dekorácia, bez ktorej sa vianočné sviatky nezaobídu. Veď kam by Ježiško položil darčeky? Zelenú farbu stromčeka považujeme za klasiku, ku ktorej obmieňame farbu ozdôb. Ale ak sa prestanete na vianočnú výzdobu pozerať konzervatívne môžete len získať. Na čiernom stromčeku vyniknú farebné ozdoby a stromček lepšie vynikne aj oproti bielym stenám.  V čiernej farbe sa z neho stáva štýlová interiérová dekorácia, ktorá je výrazná i bez ozdôb - stačia len svetielka.

Nie je čierna ako čierna

Nebojte sa, kúpiť si čierny alebo dokonca iný farebný stromček nie je žiadny problém. Mnohí predajcovia na e-shopoch takéto stromčeky bežne ponúkajú. Okrem zelenej je k dispozícii žltá, biela, ružová, modrá, červená. A čierna môže mať i rôzne odtiene, napríklad smokingovú či čierno-modrú, dokonca môžete mať i stromček v ombré štýle, kde sa prelínajú farby zhora nadol od bielej cez sivú až po čiernu alebo v opačnom poradí. Pokračovanie na 2. strane.

Pozrite si čierne vianočné stromčeky v našej galérii. Sú nádherné!

Čierne ozdoby sú elegantné
Čierne ozdoby sú elegantné
Zdroj: pixabay.com
autor:  Radomír
30.12. 2019 9:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44