14.1. 2021 10:00

Toaleta nabitá technológiami

14.1. 10:00

Toaleta nabitá technológiami

Foto: Duravit

Technológie už naplno prenikli do všetkých sfér našich životov. Smart hodinky, smart televízory, smart domácnosti. Na to všetko sme si privykli extrémne rýchlo, 21. storočie sa však dostáva aj na miesta, kde by ste to nečakali - do vašich kúpeľní a toaliet.

Nová generácia

Nastaviteľné oplachovanie, rozličná intenzita prúdu a teplota vody, vyhrievaná doska, ovládanie cez mobilnú aplikáciu. Aj takto môže fungovať vaša toaleta. Nová generácia sprchových toaliet od nemeckého výrobcu #DURAVIT vznikla v spolupráci s popredným dizajnérom Phillippom Stackom.

Bidety Duravit SensoWash Stack vás zahrnú používateľským komfortom vďaka premysleným a nápadito využitým technológiám. Všetky inovatívne funkcie sú esteticky ukryté v keramike klozetu, čím sa zachoval minimalistický vzhľad.

Individuálne nastavenia

Duravit SensoWash je plne optimalizovateľný bidet, ktorý podľa uložených nastavení dokáže rozpoznať a rozlišovať medzi používateľmi. Plnohodnotnému "custom" nastaveniu podľa individuálnych preferencií tak nič nestojí v ceste - mobilnou aplikáciou dokážete nastaviť teplotu vody aj intenzitu rozstreku. Tieto nastavenia sa automaticky aplikujú pri vašej ďalšej návšteve. Vďaka moderným technológiám odpadávajú tiež starosti s čistením - striekacia tyč a tryska Duravitu SensoWash sa automaticky čistia pred a po každom použití.

Zhmotnený komfort

Tvorcovia do toalety zakomponovali aj príjemné prekvapenia v podobe špeciálneho režimu pre dámy či nočného podsvietenia s nastaviteľnou intenzitou svetla. Ergonomicky vyhrievané sedadlo je zhmotneným komfortom, vďaka úspornému režimu sa aktivuje iba v určenom čase. Modernosť týchto bidetov sa však neprejavuje len v inovatívnych technológiách, ale tiež v mimoriadne estetickom a najmä funkčnom dizajne.

Bidety Duravit nájdete v ponuke veľkoobchodu VIVA. Benefity týchto produktov vám radi predstavia priamo v showroome.

autor:  PR článok
14.1. 2021 10:00
Diskusia

K tomuto článku nie je možné pridávať diskusné príspevky.

44