2.12. 18:00

TENTO moderný doplnok zaistí zdravie celej vašej rodiny


Pomocou zahriatej lampy sa do vzduchu dostávajú malé čiastočky soli. K zahriatiu dôjde buď pomocou sviečky alebo elektrickou žiarovkou, výber je na vás. Po zohriatí sa do vzduchu bežne nabitého kladnými časticami dostávajú negatívne ióny, a tak sa dochádza k potrebnej harmónii. Docielime tým očistenie vzduchu, hlavne pri častom a dlhodobom používaní rôznych elektrospotrebičov.

soľná lampa
soľná lampa
Zdroj: Anya Semenoff


Čiastočky soli vo vzduchu však pôsobia pozitívne aj na dýchacie cesty, soľnú lampu si pochvaľujú aj pacienti s nachladnutím či chrípkou, ale aj astmatici a alergici. Soľnú lampu možno používať i pri deťoch, pomáha upravovať krvný tlak či látkovú výmenu.
Jednoducho, soľnou lampou rozhodne nič nepokazíte, aj keby ste mali mať len príjemný zážitok z blikotajúceho plameňa a romantickej atmosféry, ktorú dokáže vyčarovať.

soľná lampa
soľná lampa
Zdroj: Patricia Granlund


Nielen lampy!


Veru, na trhu nájdete nielen klasické lampy, ale aj svietniky alebo soľné tehly a obklady, ktoré je možné pripevňovať na steny, či umiestňovať do priestoru. Ak sa vám zapáčil práve tento prírodný prvok, rozhodne ho zaraďte aj na väčšie plochy vo svojom byte, na chate alebo hoci aj v relaxačných priestoroch.

Ak sa vám predsa len páčia bežné lustre viac, inšpirujte sa v našej GALÉRII! Nádhera!

autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
2.12. 2019 18:00
Diskusia  ()
Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44