29.10. 15:00

Tapeta v detskej izbe trochu inak: Pozrite, čo dokáže TÁTO zmena!

29.10. 15:00

Tapeta v detskej izbe trochu inak: Pozrite, čo dokáže TÁTO zmena!

Foto: via decoist.com

Tapeta v detskej izbe je pomerne známym prvkom. V podobe jednej dominantnej steny ju nájdete u mnohých, ale dá sa to aj inak. Možno váhate, či oblepiť jednu alebo všetky štyri steny a možno stále hľadáte niečo iné... Čo tak dať tapetu na strop?

Nápad s otapetovaním stropu síce nie je nový, ale ostatné roky sa naň pozabudlo. Tapety sa však vracajú vo veľkom štýle a zdobia bývania rad radom. Krása ich potlače pomáha vytvárať originálne dizajny a kde inde sa hodí zaujímavý strop viac ako v detskej izbe? Tento akcent vytvára neopozerané miesto s vlastnou atmosférou.

Zaujímavý a najmä hravý prvok môžete poňať z rôznych strán - či už použiť niečo nadčasovo elegantné, alebo vytvoriť tematickosť izby. Jemné vzory sú tým, čo sa dieťaťu nezunuje a ľahko sa kombinuje s ostatnými stenami a tiež dekoráciami,  výraznejšie potlače už preberajú dominanciu a treba im prispôsobiť zvyšok izby. Výber závisí od vašej kreativity a tiež odvahy. Samozrejme, pokiaľ už máte "malkáča" s vlastným názorom, môže pomôcť pri výbere. Osviežujúci nápad s tapetou na strope sa vymyká všetkým klišé, a tak doma môžete vytvoriť niečo originálne. Inšpirujte sa krásnymi nápadmi...

Tapeta na strope v detskej izbe.
Tapeta na strope v detskej izbe.
Zdroj: via decoist.com

Viac inšpirácie na ďalších stranách...

autor:  Gabi
29.10. 2020 15:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44