2.10. 2020 18:00

Svetlo v kúpeľni nemusí byť nuda: Pozrite na tie štýlové nápady

2.10. 18:00

Svetlo v kúpeľni nemusí byť nuda: Pozrite na tie štýlové nápady

Foto: realhomes.com

Naši rodičia si nemali z čoho vyberať, a tak mali v kúpeľniach rad radom rovnaký typ svietidla. Uniformným realizáciám však odzvonilo a dnes sú bytové štúdiá plné krásnych nápadov. Aj svietidlo v male kúpeľňovej miestnosti tak môže mať štýl!

Ak ste zastáncom tradície, nie je problém si vybrať. Klasické nástenné svietidlá sú istotou, ktorá drží, dostatočne svieti a dobre vyzerá, takže sa ľahko pasuje do vybraného štýlu zvyšku kúpeľne. Zväčša sa hodí nielen jedna hlavná lampa na strope, ale aj doplnkové k zrkadlu. Kombinácia podobného nástenného štýlu je spôsobom, ako udržať jednotu.

Netreba sa však báť vykročiť mimo vychodených chodníčkov. Dnes sa už v kúpeľniach "nosia" aj visiace svietidlá a vytvárajú naozaj krásny efekt. Samozrejme, výber treba prispôsobiť veľkosti miestnosti a kým v dome s vysokými stropmi vynikne luster so sklom, v bytovke vás možno ohúri nápad s viacerými holými žiarovkami. Pre milovníkov dizajnových nápadov je tu aj možnosť nechať lampu klesnúť až celkom nízko k toaletnému stolíku, čo vy na to?

Svetlo v kúpeľni nemusí byť nuda.
Svetlo v kúpeľni nemusí byť nuda.
Zdroj: realhomes.com

V ostatných rokoch prudko stúpa popularita svietiacich zrkadiel. Vďaka ledkám po obvode vytvárajú naozaj efektný spôsob osvetľovania priestoru, ktorý je sčasti aj romantickým svietením. Ležať vo vani v jemnom prítmí zrkadla nie je vôbec na zahodenie. Tento a mnoho ďalších nápadov nájdete v našej galérii článku. Objavte inšpiráciu, ako sa môže aj vaša kúpeľňa štýlovo rozjasniť.

Viac uvidite v galérii.

autor:  Gabi
2.10. 2020 18:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44