24.1. 2020 18:00

Minuloročné trendy, ktoré budú v roku 2020 už absolúúútne OUT

24.1. 18:00

Minuloročné trendy, ktoré budú v roku 2020 už absolúúútne OUT

Dámy a páni, ťažko sa to prijíma, ale toto sú trendy, ktoré v roku 2020 už nebudú trendové ani omylom.

Z roka na rok sa mení móda aj v interiéroch. To, čo frčalo naplno v roku 2019, sa už v niektorých prípadoch nového roka nedočká. Niektoré dizajnérske kúsky sú nadčasové a niektoré skrátka na jednu sezónu. Im paril minulý rok a do 2020 sa s nimi už nepočíta.

Jedna stena v spálni

V 2019 išla na dračku. Tapety na jednu stenu, obvykle za čelom postele. Citáty, príroda, geometrické umenie... S tým je koniec. Pre rok 2020 treba jednu stenu pridať do kompozície s ostatnými. V ďalšom roku síce stále budú frčať v spálni tapety, ale na všetky štyri steny, nielen na jednu.

Jednoduchá bielizeň končí

To, akú máte bielizeň na perinách, nie je pre niektorých z vás dôležité. No pre ľudí, ktorí radi kráčajú s trendmi, by už nenápadné minimalistické a biele bavlnené obliečky mali byť minulosťou. Do popredia sa dostanú extravagantné motívy. A to nielen vyobrazení. Prešívané štóly, abstraktné prvky, to všetko je pre vás výzvou tohto roka.

Minuloročné trendy, ktoré budú v roku 2020 už absolúúútne OUT
Zdroj: housebeautiful.com

 

Jednofarebná paleta

Zabudnite na ňu dokonca aj v kuchyni, ktorá bola obvykle vitrážou priestoru s pár nevýraznými farbami. Do popredia sa v 2020 dostanú dvoj- až trojkombinované farebné kuchyne výrazných odtieňov. A to aj takých nečakaných, ako napríklad ružová. Ak už dnes nahliadnete do katalógov výrobcov kuchýň na budúci rok, nájdete tam práve takéto farebné kúsočky. Pokračovanie na 2. strane.

Pozrite si v našej galérii trendy roka 2020, o ktorých sme hovorili aj nehovorili. :-)

Zdroj: marcos
autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
24.1. 2020 18:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44