7.12. 2019 16:57

Súboj dvoch bytov! Oba plné farieb, ktorý sa vám páči viac?

7.12. 2019 16:57

Súboj dvoch bytov! Oba plné farieb, ktorý sa vám páči viac?

Dnes pre vás máme zaujímavé inšpirácie z dvoch bytov, každý stojí na inej strane oceánu. Každý z nich je farebný a hravý, zároveň však úplne iný! Ktorý z nich vás osloví viac?

Nazreli sme do dvoch bytov, kde na malom priestore vzniklo mnoho hravých inšpirácií. Prvý z bytov stojí v americkom New Yorku a jeho tvorca sa nechal inšpirovať hravými červenými balónmi. Nebojte sa, hravé balóny sú len jedným z prvkov, tým dominantným je biela mriežka, ktorú možno využiť na mnoho spôsobov.

Americká inšpirácia

Poďte sa s nami pozrieť, akým spôsobom sa možno vyhrať s jednoduchými červenými prvkami, ktoré sa v kombinácii s bielou stanú výraznou dominantou interiéru. Ak sa zároveň minimalizujú ostatné farby a priestor sa predelí priehľadnými sklenenými prvkami (napríklad pracovnými doskami či policami), dodá to miestnosti neobyčajnú ľahkosť a svetlosť.

„Chladné" Dánsko? Omyl!

Druhý byt stojí v Dánsku a nesie čaro severskej jednoduchosti i dôrazu na maličkosti. Kombinácie na prvý pohľad nezlučiteľných pastelových odtieňov doplnených rôznymi vzormi a kontúrami môže na prvý pohľad pôsobiť rušivo. Opak je však pravdou. Čisté línie spolu s jemnejšími odtieňmi pôsobia harmonicky a zároveň dostatočne pestro, aby si každý návštevník našiel to, čo ho osloví. Ktorý by ste volili vy? Jednoduchý a výrazný americký alebo eklektický európsky štýl?

Súboj dvoch bytov! Oba plné farieb, ktorý sa vám páči viac?
Zdroj: architectualdigest.com

 

V galérii ich nájdete do najmenšieho detailu!

Zdroj: agáta
autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
7.12. 2019 16:57
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44