17.6. 2020 21:00

Skvelý nápad! Pozrite, ako dobre vyzerajú ČIERNE okenné rámy

17.6. 21:00

Skvelý nápad! Pozrite, ako dobre vyzerajú ČIERNE okenné rámy

Čierna farba je dramatická i tajomná. Jej použitie v interiéri nie je nezvyčajné. Je elegantná a nadčasová a skvelo ladí s inými odtieňmi. Kvôli silnému výrazu ju dizajnéri odporúčajú používať s mierou ako osviežujúci akcent.

Moderné čierne rámy

S čiernou na okenných rámoch sa nestretávame bežne, medzi zákazníkmi sú rozšírenejšie biele a drevené dekory. Ak hľadáte niečo iné, čierne rámy sú pre vás ideálne. Interiér s nimi získa elegantnejší vzhľad. Čierne rámy krásne kontrastujú s bielymi stenami a zamaskujú i drobné nedostatky. Čierne rámy bez problémov zladíte s inými odtieňmi.

Biela alebo čierna?

Rovnaká miestnosť pôsobí inak s bielymi a inak s čiernymi rámami. Čierny rám je výraznejší, upriami pozornosť na samotné okno, zdôrazní jeho veľkosť, tvar či členenie. Čierne rámy pristanú jednoduchým i atypickým oknám. Obávate sa, že čierne rámy budú pôsobiť príliš násilne? Prepojte ich s ostatnými prvkami, napríklad svietidlami, dverami, zábradlím či kozubom. Ak sa neviete rozhodnúť len pre jedinú farbu, čierne a biele skombinujte.

Skvelý nápad! Pozrite, ako dobre vyzerajú ČIERNE okenné rámy

Zvonku i zvnútra

Čierne okná vyzerajú pôsobivo v interiéri aj v exteriéri, kde pomáhajú jasne definovať architektúru domu. Výborne pristanú klasickému, modernému i industriálnemu interiéru. Vysoké okná s čiernym rámom lepšie zvýraznia výšku priestoru, najlepšie sa vynímajú v miestnosti s vysokým stropom. S nimi získa interiér nový rozmer.

Zdroj: radomír
17.6. 2020 21:00
Diskusia  ()
Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44