10.12. 2019 9:00

Renovácia sprchy: Možno ste ani netušili, že práve TOTO potrebuje aj tá vaša

10.12. 2019 9:00

Renovácia sprchy: Možno ste ani netušili, že práve TOTO potrebuje aj tá vaša

Foto: Tile Redi

Sprchový kút v kúpeľni využívame každý deň. Je vystavený vode, vlhkosti aj módnym trendom. Preto je vždy priestor spraviť niečo lepšie a inovovať kúpeľňovú zostavu. Kvôli hygiene, pohodliu a aj vlastnému pocitu.

1. Vyhoďte tmavú farbu

Pri najbližšom sprchovaní sa pozrite okolo seba. V minulosti boli moderné v sprche sýte farby a socialistické bytovky sa nevyhýbali ani tmavej, červenej, či hnedej farbe okolo sprchového kúta. A mnohí za takéto kachličky platia daň nepohody dodnes. Nemusíte meniť sprchový kút, ani rozmiestnenie, dokonca ani skrinky, či záves na sprche. Jednoducho premaľujte. Môžete to spraviť novým náterom, alebo aj výmenou kachličiek, skriniek, sanity. Pustite si k sprchovému kútu viac svetlých farieb od bielej cez bledé odtiene jelše, borovice, jaseňa. To jej presne to, čo potrebuje každá sprcha.

2. Znížte korýtko

Možno aj vy patríte k ľuďom, ktorí si nevedeli predstaviť život bez vane. No zrazu ste pochopili, že už nie ste malé deti a nehráte sa na hladine s bublinkami a kačičkami. Prakticky celý život sa sprchujete, akurát vo vani. Používate ju ako príliš veľké korýtko sprchového kúta. Stačí málo. Vymeňte staré za nové. Znížené alebo dokonca bezbariérové. Vďaka tomu získa priestor na sprchovanie úplne iný šmrnc a zmení sa kompozícia celej kúpeľne. Zrazu akoby pribrala na metroch štvorcových. Pritom ste iba vymenili to, čo ste nevyužívali smerom k efektivite.

Sprcha
Zdroj: pinterest.com/plumbingtips4u

3. Technologické inovácie

autor:  Marcos
10.12. 2019 9:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44