31.7. 2020 18:00

Pojazdná chatka pre 8 ľudí: Tomu sa povie dovolenka!

31.7. 18:00

Pojazdná chatka pre 8 ľudí: Tomu sa povie dovolenka!

Foto: Escape homes

Mobilné domčeky sú čoraz populárnejšie, a tak je stále väčší výber ich vzhľadu. Tento má 37 m², voňavé drevené obloženie a 3,4 metrovú svetlú výšku.

Pojazdná chatka sa volá Escape One XL, no zďaleka nie je pre jedného, ale vraj až pre 8 ľudí. Nielen fasáda, ale aj takmer všetko v interiéri je vyrobené z dreva - od nábytku, schodov na jednom konci a rebríka na druhom, až po obloženie stien. Mikrodomček je navrhnutý veľmi efektívne. Schody aj rebrík vedú do zvýšených spacích kójí. Obe majú nad sebou ešte 1,5 metra výšky, čiže pri prebúdzaní nehrozí, že domáci začnú ráno modrinou na čele. Spacie kóje sú spojené úzkou policou nad vstupnými dverami na dlhšej strane mobilného domčeka.

Pod jednou spacou kójou, ku ktorej vedú schody, sa nachádza samostatná hlavná spálňa. Pod druhou spacou kójou, prístupnou prostredníctvom rebríka, je kúpeľňa s toaletou, umývadlom a sprchovým kútom. Otvorený priestor na prízemí je celý z dreva. Na požiadanie však výrobca nahradí drevenú pracovnú dosku kamennou, prípadne prípojkou na TV. Jednou z doplnkových možností je aj vonkajšia sprcha, čo sa vyplatí hlavne dovolenkárom, ktorí chcú leto stráviť na pláži.

Všetko je z dreva.
Všetko je z dreva.
Zdroj: Escape homes

Predbežná cena takéhoto špásu? 69 800 dolárov (58 000 eur). Tak čo, zlákala by vás takáto ponuka? Pozrite sa do galérie článku a uvidíte interiér tejto stolárskej idylky.

Zdroj: nonka zdroj foto: escape homes
31.7. 2020 18:00
Diskusia  ()
Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44