9.10. 2019 18:15

Periete veľa a často? Tak zabudnite na obyčajnú práčku, zničí vám oblečenie!

9.10. 2019 18:15

Periete veľa a často? Tak zabudnite na obyčajnú práčku, zničí vám oblečenie!

Aj u vás beží práčka nepretržite? Kedysi robili ženy veľké pranie na potoku, dnes to v pohodlí domova namiesto nich vybavia automatické práčky. No, nie je práčka ako práčka!

Periete veľa a často? Tak zabudnite na obyčajnú práčku, zničí vám oblečenie!

Frekvencia prania môže prekročiť mieru únosnosti, ak musíte prať väčšie množstvá bielizne. Vtedy by sa vám určite zišla priemyselná práčka alebo práčka s dvoma bubnami.

Prečítajte si aj: Bez tohto doplnku nemôžete prežiť jeseň: Odporúča ho aj najšťastnejší národ na svete

Veľké pranie zábavou

Neveríte, že také existujú? Nápad zvýšiť kapacitu pracieho bubna pre domácich užívateľov vôbec nie je nový. Automatické práčky s dvoma bubnami majú vo svojom výrobnom programe viacerí výrobcovia týchto spotrebičov. Veľké pranie sa vďaka tomu stane zábavou a určite oceníte, že práčka nezaberie veľa miesta, lebo zmenila len výšku. A stále potrebuje len jeden prívod vody.

Periete veľa a často? Tak zabudnite na obyčajnú práčku, zničí vám oblečenie!

 

Unikátne „dvojčatá" šetria čas

Spredu plnená práčka nemeckej výroby s dvoma bubnami je presne to, čo potrebujete. Je veľmi tichá a vytvára menej vibrácií. Naraz v nej vyperiete bielu a farebnú bielizeň, samozrejme, každú v samostatnom bubne a s rôznymi pracími programami. Automatickú práčku tvorí väčšia horná práčka a spodná mini práčka, ktorá je zároveň podstavcom. Existuje v troch verziách, ktoré sa líšia kapacitou hlavného bubna: 17, 19 alebo 21 kg.

Prečítajte si aj: Tekvica hokkaido nielen do polievky: Pozrite, aké dekorácie do bytu sa z nej dajú urobiť

Biela a strieborná

Automatická práčka LG TwinWash je dostupná v bielom a striebornom prevedení, má dva výkonné invertorové motory s priamym napojením na bubon, na ktoré dáva výrobca záruku až 10 rokov. Disponuje praktickou technológiou pary, ktorá odstráni zápach a alergény. Para preniká hlboko do vlákien a bielizeň je čistá a voňavá.

Prečítajte si aj: Ak máte pred dverami nesprávnu rohožku, donesiete si domov vírusy, fúj!

Okrem toho obsahuje dvojitú trysku, ktorá sprchuje bielizeň vodou s rozpusteným pracím prostriedkom, čo urýchľuje pranie. Vďaka tomu je účinnejšie i plákanie. Prať môžete, i keď nie ste doma, práčku totiž môžete ovládať prostredníctvom smartfónu cez wi-fi.

Periete veľa a často? Tak zabudnite na obyčajnú práčku, zničí vám oblečenie!

 

Praktická mini práčka

Vďaka mini práčke sú dvierka hlavnej práčky v ideálnej výške, čo zjednodušuje manipuláciu s bielizňou. Je vhodná predovšetkým na jemnú bielizeň, detské oblečenie, spodnú bielizeň, ručné pranie a ďalšie typy oblečenia. Obsahuje šesť pracích programov s vlastnou kombináciou pracích pohybov, teploty, počtu plákaní a rýchlosťou odstreďovania, ktoré výborne dopĺňajú programy hlavnej práčky.

Prečítajte si aj: TOP 4 nápady na jesenné dekorácie, ktoré nájdete vonku

Duo práčka s dvierkami nad sebou

Výbornú službu vám poskytne aj práčka s bubnami nad sebou od čínskeho výrobcu Heier. V menšom hornom môžete prať 4 kg, v spodnom 8 kg, spolu tak môžete vyprať naraz až 12 kg bielizne. Bubny však môžete používať aj samostatne.

Prečítajte si aj: Toto povolanie vymiera, v minulosti to boli najbohatší ľudia. Ide o vašu prácu?

Práčka obsahuje 18 programov, horná „len" 12 a odstreďuje s nižšími otáčkami (1 200 otáčok za minútu). Spodný bubon dosahuje až 1 500 otáčok za minútu a obsahuje i funkciu sušenia. Práčku môžete ovládať prostredníctvom dotykového displeja alebo pomocou wi-fi cez smartfón.

Pozrite si v našej GALÉRII, ako vyzerá práčka umiestnená v kúpeľni a v kuchyni. Kde sa hodí viac?

Zdroj: radomír
9.10. 2019 18:15
Diskusia  ()
Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44