25.11. 2021 15:00

Obývačka v roku 2022: Ako sa vám páči TENTO nový trend?

25.11. 15:00

Obývačka v roku 2022: Ako sa vám páči TENTO nový trend?

Foto: Jade Joyner

Od roku 2022 nás už veľa nedelí, a tak sa čoraz viac hovorí o prichádzajúcich trendoch. Čerstvým vánkom v našich obývačkách budú viaceré nápady a medzi nimi aj jeden ten, ktorý zamieša nie karty, ale farby.

Medzi hlavnými trendmi blížiaceho sa roka sa objavuje množstvo inšpirácie. Ide najmä o typy doplnkov, farby či ich kombinácie, takisto sa opäť objavuje interiérová zeleň alebo dôležité zónovanie otvorených priestorov. V obývačke uplatníte snáď každý z týchto nápadov a nás jeden zaujal ešte o čosi viac. 

Trend prírody v interiéri výrazne zosilnel s nečakaným nástupom koronakrízy. Túžba po spríjemnení bývania a tiež túžba po vonkajšom svete vniesli dnu množstvo prírodných materiálov a teda aj odtieňov. Svetlé príbytky zaplavili svet a teraz sa to trošku zmení. Odborníci predikujú, že do jemných tónov béžovej, hnedej či zemitej sa vmieša tmavý kontrast.

Medzi obývačkovými trendmi roku 2022 má miesto aj kombinácia prírodných a tmavých tónov.
Medzi obývačkovými trendmi roku 2022 má miesto aj kombinácia prírodných a tmavých tónov.
Zdroj: via realhomes.com

Obývačkovým trendom pre rok 2022 je tak kombinácia prírodného a tmavého, čo sa odtieňov týka. Sivé či čierne akcenty vytvárajú viac atmosferický dojem z miestnosti, robia náladu až hĺbku tohto priestoru. Uprieť im nemožno ani to, že zasadené do obývačky zvyšujú jej dojem modernosti aj luxusu.  Ako sa vám tento nápad páči?

Inšpirujte sa galériou.

autor:  Gabi
25.11. 2021 15:00
Diskusia ()
Zdieľať článok

Podobné témy