21.2. 2020 12:00

Obyčajným dlaždiciam dajte zbohom: Inšpirujte sa farbami orientu, nádhera!

21.2. 12:00

Obyčajným dlaždiciam dajte zbohom: Inšpirujte sa farbami orientu, nádhera!

Dlaždice v orientálnom duchu sú krásnym dizajnom inšpirovaným diaľkami. A príjemnú spoločnosť vám môžu robiť nielen v kúpeľni. Orientálne vzory sa totiž hodia kamkoľvek!

Zatúžili ste po exotických diaľkach? Orientálne vzory a kombinácie farieb, ktoré vás prenesú do Afriky či príbehov z Tisíc a jednej noci, sú tu.

Čaro diaľok môžete mať aj doma. Abstraktné vzory a jemné farebné gradácie, mozaiky a geometrické i florálne dizajny vnesú do všetkých priestorov život, farbu a energiu. Alebo vítané upokojenie. Čo poviete, nájdete inšpiráciu?

Ak sa spomenú dlaždice, zrejme vám ako prvá napadne kúpeľňa. Samozrejme, máte pravdu, toto je presne miesto, ktoré môžete oživiť nepreberným množstvom žiarivých motívov. Vytvoríte tak jedinečné miesto v modernom štýle s nádychom exotiky. Umiestňujte ich na steny alebo hoci aj priamo do sprchového kúta na mieru. Pri každej sprche sa budete cítiť ako v tureckých kúpeľoch.

Obyčajným dlaždiciam dajte zbohom: Inšpirujte sa farbami orientu, nádhera!

 

Mozaiky i panely

Krásu orientálnych dizajnov si však nemusíte nechávať len pre svoju kúpeľňu. Vyniknú aj na dlažbách v chodbách, na terase alebo v kuchyni. Väčšie dlaždice s florálnymi alebo prírodou inšpirovanými dizajnami môžu byť ústredným prvkom napríklad práve v kuchyni - nebojte sa ich umiestniť vertikálne nad linku alebo naopak horizontálne na kuchynský ostrovček. Žiadne ďalšie dekorácie už nebudete potrebovať.

Zdroj: agáta
autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
21.2. 2020 12:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44