22.1. 2021 18:00

Obkladajte s nápadom: 20 kúpeľňových inšpirácií, ktoré nenudia

22.1. 18:00

Obkladajte s nápadom: 20 kúpeľňových inšpirácií, ktoré nenudia

Foto: via idealhome.co.uk

Hľadáte nápady na kúpeľňový obklad? Ide o jednoduchý spôsob, ako obnoviť svoju kúpeľňu bez toho, aby ste rekonštruovali celú miestnosť. Nový dizajn dlaždíc okamžite dodá nový rozmer.

Štúdiá sú plné nápadov, tak ako si vybrať? Rastie trend alternatívnych tvarov, ktorý je tu už nejakú tú sezónu. Obkladačky a dlaždice sa vymaňujú zo štandardných podobizní, takže obdĺžnikový tvar už dávno nehrá prím. Vyberať môžete z podobizní úľa, rybích šupín či bambusového efektu - a to sme spomenuli len tie najčastejšie. Mnohé z najobľúbenejších alternatívnych tvarov sú totiž inšpirované prírodou.

 V tejto súvislosti tiež vidieť, že odtiene matky prírody majú pri aktuálnych trendoch obkladov veľkú silu. Zelená je farbou, ktorú v roku 2021 určite neprehliadnete, a to ani v kúpeľni. Napriek tomu ostáva tou najobľúbenejšou do kúpeľne biela, nakoľko sa vďaka svojej nadčasovej, neškodnej a čisto vyzerajúcej estetike hodí k mnohým štýlom. Táto klasická farba je základom pre kúpeľne všetkých veľkostí, pomáha zväčšiť malé priestory a vytvára tiež potrebné "plátno" pre väčšie realizácie.

Nový dizajn dlaždíc okamžite dodá nový rozmer.
Nový dizajn dlaždíc okamžite dodá nový rozmer.
Zdroj: via idealhome.co.uk

V galérii článku sme pre vás zozbierali nápadné a efektné obkladové nápady do kúpeľne. Nech je váš štýl akýkoľvek, určite nájdete inšpiráciu...

autor:  Gabi
22.1. 2021 18:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44