13.2. 2023 6:00

Narodili ste sa v TOMTO znamení? Potom je vaše bývanie plné FARIEB ale treba si dať pozor na...

13.2. 6:00

Narodili ste sa v TOMTO znamení? Potom je vaše bývanie plné FARIEB ale treba si dať pozor na...

Foto: https://www.instagram.com/p/Cc137cWqWde/

Ak ste sa narodili v znamení Baran tak vaše bývanie je svojské a plné ručne robených dekorácií. Máloktoré znamenie bude kreatívne tak ako vy.

Baran je energický optimista

Pre ľudí narodených v znamení Barana je príznačné, že sú plní energie, odhodlania (a občas impulzívnosti). Keďže k nim mnohí často vzhliadajú, Barani si to užívajú napríklad tým, že doma majú vlastnoručne vyrobené kúsky - nech ide o drobné bytové dekorácie alebo dokonca väčšie kusy nábytku. Baran teda bude spokojný v domácnosti, ktorá dáva je plná farieb. Nudné bývanie, ktoré ničím nevybočuje z koľají, ho bude čoskoro nudiť - podobne ako hotelová izba, v ktorej sa nikdy dlho nezdrží. Ak rád cestuje alebo sa venuje outdoorovým záľubám, najlepší spôsob, ako ho udržať doma, je dať mu priestor na to, aby svoje úlovky zvonku mohol vnútri vystaviť a mať ich na očiach ako spomienky an perfektne strávený čas.

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Shutterstock

Na toto si treba dať pozor:
Barani sú prirodzení vodcovia a majú sklony prevalcovať všetkých okolo, ani si to veľmi nevšimnú. Ak nechcú vo svojom kráľovstve ostať sami, mali by dať priestor na dizajnovú realizáciu aj ostatným členom domácnosti. V opačnom prípade sa bude dobrodruh vracať do prázdneho hniezda.

Inšpiratívne farebné bývanie nájdete v galérii

autor:  vm
13.2. 2023 6:00
Diskusia ()
Zdieľať článok