4.1. 2020 12:38

Malé predsavzatia, ktoré zmenia váš život k lepšiemu! Vyskúšajte a uvidíte ten efekt

4.1. 12:38

Malé predsavzatia, ktoré zmenia váš život k lepšiemu! Vyskúšajte a uvidíte ten efekt

Foto: lepsie byvanie

Na začiatku nového roka sa všade píše o veľkých predsavzatiach, ktoré si ľudia dávajú. Aké sú dôležité a ako treba zmeniť svoj život od základov. Niekedy však stačí urobiť pár drobných zmien a váš život bude šťastnejší.

Nie je nič zlé na tom zastaviť sa a zamyslieť nad tým, čo by človek mohol v novom roku zmeniť. Ľudia pritom väčšinou myslia vo veľkom a dávajú si predsavziatia, ktoré väčšinou po pár mesiacoch zapadnú prachom. Skúste začať od malých drobných zmien a uvidíte, že dokážu divy.

kuchyna
kuchyna
Zdroj: lepsie byvanie

1. Nezaspávajte s telefónom

Aj vy sa vyhovárate na to, že na mobile používate budík a preto ho potrebujete vedľa seba na nočnom stolíku? Častokrát potom siahnete po mobile aj pár minút pred spaním, čo dokáže narušiť váš spánok. Mobil aj nabíjačku dajte preto čo najďalej od postele. 

2. Zoznámte sa s novým susedom

Kedysi vedel každý o každom. Susedia sa zdravili a nebol problém im zaklopať na dvere a vypýtať vajce, či chýbajúcu múku do rozrobeného koláča. Viete si to dnes predstaviť? Skúste nadviazať na dobré tradície a dajte si za cieľ zoznámiť sa aspoň s jedným novým susedom.

jesen
jesen
Zdroj: lepsie byvanie

3.  Upracte si šuflík na všetko

Určite ju aj vy máte doma. Zásuvku, kde odkladáte všeličo. Od faktúr, lepidla, písacích potrieb, až po všelijaké drobnosti v domácnosti, ktoré neviete kam dať. Raz za rok ho vypracte a vyhoďte, čo nepotrebujete. Pokračovanie na 2. strane.

Inšpirujte sa aj v našej galérii.

autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
4.1. 2020 12:38
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44