26.3. 2020 12:00

Lacné, ale šik! Tipy, čo skrášlia spálňu a nezaťažia rozpočet

26.3. 12:00

Lacné, ale šik! Tipy, čo skrášlia spálňu a nezaťažia rozpočet

Foto: Alisa Bovino

Určite by chcel každý z nás mať toľko peňazí, aby pri zariaďovaní svojho bývania nemusel otáčať každé euro. Také šťastie však má len málokto. Krásne bývanie ale nie je vždy otázkou peňazí - poradíme!

Dôkazom, že vyčarovať krásny interiér, ktorý bude vyzerať luxusne, ale pritom nebude stáť veľa, sú aj nasledujúce tipy. Pomocou nich dokážete vašu spálňu premeniť na štýlovú oázu oddychu.

1. Vymeňte úchytky

Perfektný trik, ktorý dokáže premeniť aj starú skriňu či toaletný stolík na dizajnový kúsok. Úchytky sú totiž ako náhrdelník, ktorý premení aj jednoduché šaty na niečo špeciálne. Výborne fungujú najmä medené alebo zlaté úchytky, ktoré dodajú miestnosti lesk.

Medené úchytky vyzerajú skvele.
Medené úchytky vyzerajú skvele.
Zdroj: Etsy

2. Nadýchané vankúše

Ak ste niekedy spali v hotelovej izbe, určite ste si všimli tie nadýchané vankúše. Trik ako docieliť tohto vzhľadu je pritom jednoduchý. Kúpte vždy o trochu väčšiu výplň než je veľkosť obliečky. To znamená, že ak má vankúš rozmer 20 x 30 centimetrov, obliečka by mala byť aspoň o centimeter menšia. Oblečený vankúš potom pôsobí naplnene. Druhou vecou ako vylepšiť výzor izby je pridať na posteľ čo najviac vankúšov. Každý by mal mať minimálne dva. Jeden väčší a jeden menší.

autor:  Jana
26.3. 2020 12:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44