24.11. 2020 18:00

Kúpeľňové doplnky, ktoré sú zaručene nadčasové. Máte ich aj vy?

24.11. 2020 18:00

Kúpeľňové doplnky, ktoré sú zaručene nadčasové. Máte ich aj vy?

Foto: pexels.com

Dizajnér Michael Winn rozdelil ľudí na dva tábory. Tí, ktorí si rekonštruujú kúpeľňu s cieľom poňať do nej módne výstrelky a ľudí, ktorí si potrpia na nadčasovosť. Ak patríte k skupine kúpeľňových vytrvalcov, tak presne vám sa hodia doplnky, ktoré nestarnú.

Biela ostáva navždy modernou

Správna farba pre každú kúpeľňu je biela. Ňou nič nepokazíte a máte istotu, že sa trafíte do módnej farby, pretože biela v kúpeľni z nej nikdy nevyjde. Tón v tóne je unikátna kombinácia. napríklad k bielej sanite môžete aranžovať aj biele uteráky, vázičky, skrinky. Biela má vynikajúcu vlastnosť, že pomalým pridávaním zemitých odtieňov zo snehobieleho travertínu prejde až do ľahkého pieskovca. Tento plynulý prechod nikdy nesklame.

Mix kovov

Kov je nutnou súčasťou každej kúpeľne, ale ako si zvoliť tie správne odtiene, ktoré budú večne živé? Michael Winn radí, že výhrou je kombinácia lešteného niklu s mosadzou a zlatom. Vôbec sa pritom nemusíte báť, že kúpeľňa musí byť kovovo jednoliata. Nie je to tak. Tieto tri odtiene sa striedajú v kúpeľni prakticky celé stáročia. Ak ich dokážete spoločne zladiť v jednom priestore, kúpeľňa bude celé roky žiariť vždy aktuálnou farebnou kompozíciou.

autor:  Marcos
24.11. 2020 18:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44