6.3. 2020 12:00

Kreatívne vešanie fotografií: Perfektné nápady, ku ktorým nepotrebujete vŕtačku!

6.3. 12:00

Kreatívne vešanie fotografií: Perfektné nápady, ku ktorým nepotrebujete vŕtačku!

Foto: unsplash.com

Oblieva vás studený pot, keď si predstavíte, že je znova treba vyťahovať vŕtačku? Čakajú vaše obľúbené obrazy a fotografie odložené kdesi v rohu a ešte stále ste si nenašli čas na ich zavesenie? Zo stien si kvôli tomu rozhodne nemusíte urobiť ementál!

Holé steny dokážu byť riadne nudné. Určite máte chuť ozdobiť si ich obľúbenými plagátmi, obrázkami alebo vydarenými fotografiami. Pre mnohých to zvyčajne znamená zložité vymeriavanie, skúšanie a nakoniec vŕtanie a záverečné upratovanie. Riadna nuda? Dá sa to aj inak, a kreatívne!

Máte chuť zavesiť si obľúbené fotografie či iné spomienky?
Máte chuť zavesiť si obľúbené fotografie či iné spomienky?
Zdroj: unsplash.com

Nové trendy na obzore

Nie vždy máme možnosť vŕtať do stien. Je to v poriadku, obrázky, fotografie alebo iné nástenné ozdoby môžete vešať aj inak. Medzi obľúbené

vychytávky posledných rokov patria mriežky a závesné systémy. Čo takto použiť štýlovú medenú či pozlátenú mriežku, na ktorú zavesíte obľúbené fotky, obrázky či poznámky pomocou kovových štipcov? Alebo si vyberte veselé klipy.

Náš tip: Mriežka poslúži namiesto nástenky, pokojne si ju postavte na pracovný stôl alebo na iné miesto v domácnosti, kde sa často stretávajú všetci členovia rodiny. Vyzdobiť ju môžete aj závesnými svetielkami.

Stačí aj polička

A prečo nie? Úzke police v neutrálnych farbách steny budú vynikajúcou základňou, na ktorú stačí zarámované fotografie, dekorácie s fotkami, či iné obľúbené obrázky iba položiť. A  meniť ich môžete podľa nálady či hoci aj ročného obdobia. Jednoducho máte za pár minút úplne nové dekorácie.

autor:  Andrea
6.3. 2020 12:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44