24.4. 20:00

Konferenčný stolík: 3 nápady, medzi ktorými je aj váš vysnívaný

Sklenený stolík má mnoho podôb.
Sklenený stolík má mnoho podôb.
Zdroj: getty images

Sklenený povrch je síce náchylný na niektoré druhy mechanického poškodenia, dobre sa však čistí a odoláva i obávaným škrabancom. Ak vás však predsa len máta celosklenený stolík, dobrou voľbou je sklenená doska. Je to praktický pomocník v ochrane povrchu konferenčného i jedálenského stola, pričom samotný stôl môže byť drevený či dokonca z iných materiálov.

Náš tip: Sklenenú dosku na mieru si môžete dať vyrobiť u sklára, následne ju jednoducho upevníte na dosku stola. Nebojte sa do nej investovať, ochrana vášho stolíka za to stojí.

Pre milovníkov dreva

A čo drevo? Rozhodne nevoľte žiadne mäkké druhy dreva, ryhy sa na ňom budú objavovať na dennom poriadku aj napriek vašej veľkej snahe. Pevné masívne drevo je v tomto prípade omnoho trvácnejšou voľbou. Na zvýšenie ochrany môžete povrch stola spevniť dodatočnou vrstvou laku.

Je drevotrieska s fóliu riešením? Ak máte v pláne investovať minimálne prostriedky, pretože máte malé deti alebo je vaše bývanie iba dočasné, pokojne siahnite aj po takomto kúsku nábytku. Časom sa na ňom objavia stopy dennodenného používania, spraví vám však očakávanú službu.

Drevo či sklo? Dajte si na mieru vyrobiť sklenenú dosku, ktorá váš drevený stôl ochráni a zaujímavo oživí.
Drevo či sklo? Dajte si na mieru vyrobiť sklenenú dosku, ktorá váš drevený stôl ochráni a zaujímavo oživí.
Zdroj: morningchores.com/

Trvácny kov

Kovové plochy sú doslova nezničiteľné. Vďaka rôznorodej úprave povrchu nemusia vôbec pôsobiť chladne či nepatrične, rozhodne ich však môžete priznať ak ste milovníkom industriálneho štýlu.

Krásne kúsky nájdete ako inšpiráciu v našej galérii.

autor:  Andrea
24.4. 2020 20:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44