13.4. 2020 9:00

Tip na nočný stolík: Chýba mu jedna vec a je to veľmi šikovné!

13.4. 9:00

Tip na nočný stolík: Chýba mu jedna vec a je to veľmi šikovné!

Foto: countryliving.com

Či už človek chce alebo nie, nočný stolík potrebuje. V dobe modernej je to v prvom rade miesto na mobil, mnohí ho ocenia aj ako priestor pre knihu, čaj alebo lieky. Nech už naň dáte hocičo, môžete si vyberať podľa seba, ako bude vyzerať. My sme sa tentoraz pozreli na stolíky bez nožičiek.

Sú pripevnené k stene, majú minimalistický vzhľad a sú veľmi praktické. Nočné stolíky, ktoré nestoja na nožičkách, ponúkajú priestor navyše, a to práve na zemi. Hoci ich úložné miesto je o čosi menšie, treba si úprimne povedať - koľko toho naň potrebujete odložiť? Ak nechcete, aby sa vám vedľa postele tvorilo malé skladisko, nekupujte zbytočné veľký stolík.

Keď sa pozriete napríklad aj na našu inšpiráciu v podobe nočných stolíkov v našej galérii, okamžite uvidíte ešte jednu veľkú výhodu tohto kusa nábytku. Poľahky sa dá vyrobiť a nemusíte míňať peniate v obchodoch. Stačí vám materiál vo vami požadovanej farbe a trocha šikovnosti. Stolík bez nožičiek nepotrebuje veľa, aby vyzeral prakticky a efektne zároveň.

Nočný stolík bez nožičiek je šikovnou možnosťou nielen do malého bytu.
Nočný stolík bez nožičiek je šikovnou možnosťou nielen do malého bytu.
Zdroj: countryliving.com

Často stačí jednoduchý policový vzhľad, prípadne naoko štvorec alebo obdĺžnik, ktoré pripevníte na stenu. Pre tých štýlovejších sú tu nápady so zavesením stolíka - stačia pevné lanká, ktoré idú zo stropu a zastavia presne pri vašej hlave. Nesú stolík, ktorý je absolútne minimalistický, a tak vhodný do každej spálne.

Množstvo inšpirácie na nočné stolíky bez nožičiek nájdete v galérii. Ako sa vám páčia?

autor:  Gabi
13.4. 2020 9:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44