14.10. 2020 0:20

Hľadáte kvalitných dodávateľov pre stavbu? Nechajte dodávateľov, nech hľadajú Vás

14.10. 0:20

Hľadáte kvalitných dodávateľov pre stavbu? Nechajte dodávateľov, nech hľadajú Vás

Foto: Dibau

Ja a čoraz viac mojich priateľov sa podieľame na zariaďovaní domu či bytu pre naše rodiny. Vymieňame si tipy a odporúčania, z toho však vyniká jeden spoločný problém.

Nezáleží na tom, či sa jedná o rekonštrukciu bytu alebo novostavbu - všetci máme problém nájsť kvalitných remeselníkov a dodávateľov. Našťastie dnes existuje spôsob, ako rýchlo získať spoľahlivých dodávateľov. Online platforma daibau.sk združuje tisíce overených remeselníkov a dodávateľov na jednom mieste. Svoj dopyt môžeme zverejniť bezplatne, vybrať si službu z viac ako 200 rôznych ponúkaných kategórií služieb od overených a kvalitných dodávateľov. Potom musíme len počkať, kým nás kontaktujú remeselníci a dodávatelia, ktorí majú záujem.

Ako ľahko a jednoducho môžete získať viac ponúk pre váš dpyt?

Nájsť kvalitného dodávateľa zvyčajne znamenalo veľa hodín strávených listovaním v zozname firiem a telefonovaním. Príchod internetu výrazne nezlepšil situáciu na stavebnom trhu, pretože ste stále nútení vziať do ruky myšku, prehľadávať web a posielať nekonečné množstvo e-mailov. Iba daibau.sk priniesol na Slovensko skutočnú digitalizáciu a zjednodušenie stavebného trhu, keď pod jednou strechou spojil niekoľko tisíc dodávateľov. V čom spočíva kľúč takéhoto úspechu?

Návštevníci stránky si môžu úplne zadarmo a bez provízií prezerať profily remeselníkov, skontrolovať ich minulé diela, fotografie a názory (ne) spokojných zákazníkov. Na základe našich vlastných kontrol a vašich hodnotení sa spoločnosť Daibau neustále stará o to, aby sa na portáli zhromažďovali iba tí najlepší remeselníci.

Cesta od nájdenia dodávateľa až po okamih, keď zaklope na vaše dvere, je mimoriadne ľahká. Všetko, čo potrebujete, je pripojenie na internet a pár minút času. Kliknite na „Nový dopyt“ a vyplňte jednoduchý formulár. Popíšte svoje želania, čas realizácie, rozsah práce a môžete tiež pripojiť svoje vlastné fotografie alebo náčrty. Čím podrobnejšie projekt opíšete, tým kvalitnejšie ponuky dostanete. Môžete zaslať požiadavku všetkým vhodným dodávateľom alebo len hŕstke vybraných. Na váš email sa čoskoro začnú sypať ponuky. Vašou jedinou úlohou je vzájomne ich porovnať, rozhodnúť sa pre tú najlepšiu a dohodnúť sa s vybraným remeselníkom na začatí prác.

Stresujúce hľadanie remeselníkov je minulosťou

Odkedy sme začali používať digitálnu platformu daibau.sk, ušetrili sme dosť času aj peňazí. Vyberáme iba dodávateľov s najlepšími odporúčaniami a porovnanie ponúk tiež uľahčujeme vyjednávanie o cene za služby. Takto sa vyhneme zbytočnému stresu a stavanie môže byť veľmi pozitívnou skúsenosťou.

autor:  PR článok
14.10. 2020 0:20
Diskusia

K tomuto článku nie je možné pridávať diskusné príspevky.

44