22.2. 2020 21:00

V tejto krajine prežijete najkrajšiu zimnú dovolenku: Hotová rozprávka

22.2. 21:00

V tejto krajine prežijete najkrajšiu zimnú dovolenku: Hotová rozprávka

Kto chce vidieť rozprávkovú zimu, rozhodne by si nemal nechať ujsť cestu do tejto malej, no o to viac jedinečnej krajiny.

Neseďte na zadku a nehromžite, že na Slovensku nie je poriadna zima, že opäť nesneží a naše deti budú sneh poznať len z filmov. Vyberte sa zažiť na vlastnej koži túto zimnú rozprávku do švajčiarskych hotelov a zámkov.

Áno, hovoríme o Švajčiarsku, ktoré môže naplno čerpať nielen zo svojej úžasnej prírody, ono k tomu kombinuje aj svoju bohatú minulosť. Priznajte sa, nechceli by ste stráviť aspoň jedinú noc v zime na zámku?

Neexistuje nič lepšie, ako sa môcť ponoriť do jedinečných zimných scenérií vo švajčiarskych horách, ktoré sú presne z tohto dôvodu vyhľadávané už dve storočia. Majestátne hory, záľahy snehu, magické výhľady... a k tomu všetkému si predstavte, že to máte ako na dlani priamo zo svojho hotela, ktorý je vlastne starobylým zámkom. Prirodzene, vo Švajčiarsku nič nezvyčajné.

V tejto krajine prežijete najkrajšiu zimnú dovolenku: Hotová rozprávka
Zdroj: pixabay.com

 

V dnešných časoch už skutočne nikto nepotrebuje vlastný hrad, zámok, pevnosť či palác, a preto sa tieto dych berúce stavby premenili postupne na hotely so všetkým možným luxusom, aký si viete predstaviť.

Viete, ktoré úžasné miesta by ste mali navštíviť, ak chcete zažiť najlepšie rozprávkové hotely vo Švajčiarsku? Tak napríklad Gstaadt Palace, 115 rokov starý klenot, ktorý vo svojich priestoroch neraz ubytovával najznámejšie mená zo showbiznisu.

Zdroj: agáta
autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
22.2. 2020 21:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44