12.8. 2020 15:00

FOTO Skvelé nápady, ako upratať topánky: Urobte poriadok a majte svoj štýl!

12.8. 15:00

FOTO Skvelé nápady, ako upratať topánky: Urobte poriadok a majte svoj štýl!

Foto: simplyspaced.com

Neporiadok v predsieni je prvou vecou, ktorá po príchode domov udrie do očí. A to nielen nám, ale aj návšteve. Vezmite si teda topánky do parády a skladujte ich tak, aby bolo nielen upratané, ale to aj dobre vyzeralo.

Úložných nápadov na množstvo topánok, ktoré doma skladujeme, je celá kopa. Obchody ponúkajú hotové skrinky i botníky, využiť viete všetky možné krabice, boxy alebo miesto v stavanej skrini. Ak však hľadáíte ešte čosi iné, niečo štýlovejšie a neopozeranejšie, máme pár nápadov. Čo tak topánky vystaviť alebo ich zavesiť?

Otvorené police nie sú len na dekorácie, knihy alebo hrnčeky v kuchyni. Môžete ich dať aj do predsiene a vystaviť si tam tie najkrajšie topánky obuvi. Nielenže to dobre vyzerá, ale máte aj upratané. Topánky majú svoje miesto a hoci sú hneď na očiach, má to svoje čaro.

Nápadov na uloženie topánok je množstvo.
Nápadov na uloženie topánok je množstvo.
Zdroj: simplyspaced.com

Ďalším z neopozeraných nápadov je vešanie. Topánky môžu ísť na háčiky pripravené na stene, môžu sa opätkami zavesiť na tenkú mriežku alebo jednotlivé "poschodia" rebríka. Pozrite si v galérii článku, ako dobre takéto riešenie vyzerá a aké rôzne má podoby. 

V galérii tiež nájdete efektné boxy, okrúhle sedenie s botníkom či dokonca presklenú skrinku plnú topánok. Osloví vás niečo?

autor:  Gabi
12.8. 2020 15:00
Diskusia  ()
Diskusia
44