13.9. 2020 18:00

FOTO Rohové police: Ako doma prakticky využiť každý kút

13.9. 18:00

FOTO Rohové police: Ako doma prakticky využiť každý kút

Foto: archív NMH

Aj vy máte pocit, že vám stále chýba úložný priestor? Vstavané skrine a rozmerný nábytok neznamenajú vždy vhodné riešenie. Poskytnú síce veľkorysé kapacity, ale priestor zbytočne preplnia. Namiesto nich skúste rohové police.

Vzdušné a lacné

Otvorené police sú estetické a priestor opticky odľahčia. V závislosti od materiálu a hrúbky s nimi vyvoláte dojem, akoby sa v priestore vznášali. Sú lacné, ich montáž je rýchla a jednoduchá. Nezaberajú miesto na zemi, ale využívajú potenciál stien a tmavých kútov. Hluché rohy kdekoľvek v byte s nimi využijete do posledného zvyšku. A nielen tie vnútorné, ale aj vonkajšie a neprekážajú im ani krivé steny. Neveríte?

Praktické kuchynské police

Police sú na vyplnenie kuchynských rohov ideálne. Využijú miesto na stene efektívnejšie než klasické horné rohové skrinky s dvierkami. Police môžete osadiť až k stropu. Záleží na vás, či ich vzhľad materiálovo a farebne prispôsobíte kuchynskej linke alebo vytvoríte osviežujúci kontrast. Dôležité je pevné a bezpečné uchytenie, aby uniesli váhu uložených predmetov. Dekoratívny charakter podporí typ uchytenia. V závislosti od štýlu kuchyne zvoľte kovové konzoly alebo skrytý závesný systém.

autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
13.9. 2020 18:00
Diskusia  ()
Diskusia
44