2.9. 2020 15:00

FOTO Kúpeľňový trend, ktorý neprehliadnete: Čierna je nová sivá

2.9. 15:00

FOTO Kúpeľňový trend, ktorý neprehliadnete: Čierna je nová sivá

Foto: via nextluxury.com

Sivá farba kúpeľniam pristane. Začala sa v nich objavovať nejaký ten rok dozadu a stále je trendom. Postupne sa však tmavý odtieň stáva sýtejším a sýtejším... Až sa novou sivou stala čierna!

Odborníci aktuálnemu roku 2020 predpovedali ako jeden z hlavných kúpeľňových trendov práve čiernu farbu. Trafili sa a podľa inšpirácií, ktorých je plný internet, je najtmavšia farba z najtmavších veľmi žiadanou. Objavuje sa nielen na kúpeľňovom obklade, ale aj na umývadlách, vaniach či dokonca na všetkých štyroch stenách tejto malej miestnosti.

Čierne kúpeľne sme predtým poznali najmä z hotelov a luxusných domov celebrít, dnes sú realitou pokojne aj v malých bytoch. Pokiaľ je táto farba vhodne umiestnená, môže dodať punc aj pár metrom štvorcových. Napríklad v kombinácii s bielou ide o nesmrteľnú klasiku, ktorú nebude treba meniť celé roky. Samozrejme, ak sa o krásu vybraných farieb budete dokladne starať!

Čierna farba v kúpeľni je aktuálne silným trendom.
Čierna farba v kúpeľni je aktuálne silným trendom.
Zdroj: via nextluxury.com

Luxus z čiernej doslova dýcha, ale aby to tak aj ostalo, treba poznať zbrane proti vodnému kameňu. Ten na tmavom obklade, vani alebo umývadle môže zanechávať stopy, takže nezabúdajte na čistenie. Bez neho vaša moderná kúpeľňa nevynikne a onedlho bude pôsobiť zanedbane. Inšpirujte sa naším výberom v galérii, kde sme pre vás zozbierali krásne čierne kúpeľne. Niektoré sú väčšie, iné menšie a všetky sú šmrncnuté farbou, ktorá je v tomto roku obrovským hitom!

Viac čiernych kúpeľní v galérii...

autor:  Gabi
2.9. 2020 15:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44