12.11. 2020 15:00

FOTO Béžová farba nie je nudná, ak ju doma správne skombinujete

12.11. 2020 15:00

FOTO Béžová farba nie je nudná, ak ju doma správne skombinujete

Foto: realhomes.com

Paleta farieb, ktoré si vybrať k sebe domov, je naozaj široká. Niekto je odvážnejší, iný menej, ale ani výber naoko obyčajného odtieňa nemusí pôsobiť nudne. Napríklad taká béžová je nesmrteľným trendom, ktorý má viacero svojich podôb.

Elegancia, nápadnosť aj dráma

Kombinovanie béžovej farby s ostatnými nie je komplikované. Sama o sebe môže pôsobiť fádne, no napríklad prídavok bielej výrazne zvyšuje jej eleganciu. Pre tých, ktorí by radi bývanie osviežili, je tu nápad s použitím farebného akcentu. Žltá sedačka v béžovej obývačke je spôsobom, ako bývať vkusne a tiež zaujímavo. A čo spojenie svetlej béžovej a niečoho tmavého? Čierna pridáva na dráme a ako môžete vidieť v našej galérii, s neutrálnou farbou krásne ladí.

Drevené prvky

Svetlosť béžovej farby priam predurčuje k tomu, že sa k nej bude hodiť drevo. A to v rôznych podobách. Časy zladenia nábytkových zostáv sú preč - v dnešnej dobe je IN kombinovanie a krémová izba je perfektnou príležitosťou na spojenie všetkých obľúbených kúskov. Kombinácia rôznych odtieňov a štýlov dreveného nábytku dodáva výsledku na zaujímavosti. Dôkazom je hlavný obrázok článku hore. 

Béžová farba rozhodne nie je nuda. Správne ju nakombinujte a máte elegantné i štýlové bývanie.
Béžová farba rozhodne nie je nuda. Správne ju nakombinujte a máte elegantné i štýlové bývanie.
Zdroj: realhomes.com

Vlastný štýl

Nápadnejší štýl vždy vyzerá najlepšie na "obyčajnom" pozadí. Preto môže byť béžový základ izby ideálny. Bývanie môžete preliať zemitými farbami, textíliami a rastlinami, aby ste dosiahli boho štýl, modernejšiemu bývaniu viac sadnú dizajnové kúsky a jednoduché línie. Ak milujete tradíciu, nevynechajte prírodné prvky. Krémová farba v interiéri je ideálnou možnosťou na dosiahnutie niečoho vlastného. Nechajte sa inšpirovať v galérii.

autor:  Gabi
12.11. 2020 15:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44