20.2. 2020 3:00

Feng šuej: Priťahujeme bohatstvo štýlovo a hlavne s úspechom

20.2. 3:00

Feng šuej: Priťahujeme bohatstvo štýlovo a hlavne s úspechom

Foto: Kilito Chan, getty images

Umenie feng šuej možno v živote využívať mnohými spôsobmi. Jedným zaujímavým je schopnosť prilákať do vášho života bohatstvo. Overené postupy feng šuej radi využívajú úspešní ľudia nielen v Ázii. Aké sú teda triky na prilákanie peňazí a úspechu aj k vám?

Vďaka feng šuej môžete do svojho života priviesť mnoho pozitívnych vecí. Zlepšiť kvalitu svojho života, podporiť láskyplné vzťahy v rodine, zlepšiť fungovanie svoje firmy či si zlepšiť zdravie. A okrem toho môžete k sebe prilákať aj bohatstvo a úspech, a to nielen v pracovnej oblasti. Ako však na to?

Prineste do svojej domácnosti nádych Orientu.
Prineste do svojej domácnosti nádych Orientu.
Zdroj: Kilito Chan, getty images

Zhlboka sa nadýchnite

Feng šuej vám pomôže vytvoriť prostredie, v ktorom sa vám bude viac dariť, všetko vám pôjde omnoho viac od ruky a práve preto bude váš úspech rýchlejšie na dosah. Navyše sa vám tiež môžu vyhnúť mnohé nepríjemnosti. Svoje okolie však na úspech a bohatstvo musíte správne pripraviť.

Iste ste si všimli, že mnohí bohatí a úspešní ľudia majú svoje bývanie či kanceláriu zariadenú pomerne skromne. Veľké otvorené priestory bez zbytočností priťahujú pozitívnu energiu a aj úspech. Je to miesto, kde môžete svoju kreativitu, energiu, fantáziu i všetky schopnosti uvoľniť a pritiahnuť tak zaujímavé spolupráce, obchody či finančné sumy.

Nevadí, ak nemáte k dispozícii obrovský loft, dôležité je, aby ste prostredie okolo seba nepremenili na skladisko rôznych zbytočností. Skúste sa zbaviť všetkého čo nepotrebujete, osloboďte sa a do pozitívna energia okolo vás začne prúdiť omnoho rýchlejšie a voľnejšie. Pokračovanie na 2. strane.

Feng šuej predmety nájdete v našej galérii.

Vyberajte symboly, ktoré zobrazujú bohatstvo.
Vyberajte symboly, ktoré zobrazujú bohatstvo.
Zdroj: Tannis Toohey, getty images
autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
20.2. 2020 3:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44