9.2. 2020 12:00

Dizajnéri kričia: Trend jari sú oceľové doplnky, máte aspoň jeden?

9.2. 12:00

Dizajnéri kričia: Trend jari sú oceľové doplnky, máte aspoň jeden?

Je trváca, je pekná, môže byť leštená aj matná. Má dlhú životnosť a má jednoduché a nadčasové vyžarovanie. Oceľ je prvok, ktorý v kuchyni už nejaký ten piatok prebýva a nechce sa mu opustiť top trendy. Dokonalá, chladná kráska!

Šedá oceľová

Oceľ v kuchyni počas tohto roka zahviezdila hneď z viacerých dôvodov. Nielenže ju dizajnéri začali kombinovať viac so sklom, ale vychytala aj farbu roka. To je v roku 2018 jednoznačne šedá a práve oceľ žiari chladnou šedou do priestoru. Bez toho, aby ju bolo potrebné nejako upravovať či nebodaj farbiť.

Je to kov

Kov je v kuchyni samozrejmosť a hoci oceli dýchala na krk v predchádzajúcich rokoch vintage meď, tak oceľové doplnky sa ukázali predsa len ako viac nadčasové. A omnoho lepšie sa kombinujú s ostatným zariadením kuchyne. Oceľ sa hodí do modernej aj starobylej zostavy. K rustikálnym nábytkom aj hi-tech priestorom.

Dizajnéri kričia: Trend jari sú oceľové doplnky, máte aspoň jeden?
Zdroj: freshome.com

 

Mnoho možností

Oceľové môžete mať vybavenie v kuchyni aj spotrebiče, ale aj pracovnú dosku. Je však zaujímavá aj ako dekoračný prvok v podobe oceľových stoličiek, úchytiek na dvierka aj vázy. Oceľ nič nepokazí. Nikdy. Pokračovanie na 2. strane.

Ak si stále oceľ vo vašej domácnosti neviete predstaviť, nazrite do našej galérie.

Zdroj: marcos
autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
9.2. 2020 12:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44