3.6. 2020 12:00

Chcete čelo za posteľou? 22 nápadov, ako si ho sami vyrobíte

3.6. 12:00

Chcete čelo za posteľou? 22 nápadov, ako si ho sami vyrobíte

Foto: thespruce.com

Na dokonalú posteľ nemusíte minúť majland. Ak túžite po modeli s čelom, pokojne si ho môžete dorobiť. Vynovíte tak svoju zabehnutú posteľ a takisto aj celú izbu. Pozrite sa na tie nápady!

Jedným z najpoužívanejších prvkov, ktoré sa k posteli hodia, je drevo. Čelá, ktoré z neho môžu vzniknúť, majú nekonečné podoby. Chcete niečo vo vidieckom štýle, radšej moderné alebo vyslovene praktické a najlepšie aj s poličkami? Ak drevo namaľujete, vytvoríte pokojne aj boho efekt alebo čelo k detskej posteli.

Milovníci textílií majú takisto otvorené možnosti. Čelo možno nebude také hrubé a vhodné na opieranie bez vankúša, ale efekt mu nebude chýbať. Skúsiť to môžete s obľúbenou textíliou zavesenou na stene za posteľou, prípadne ju pripevnite rovno na stenu. Moderným nápadom môže byť využitie vlajky.

Čelo na posteli si môžete vyrobiť aj sami. Stačí nápad a trocha šikovnosti.
Čelo na posteli si môžete vyrobiť aj sami. Stačí nápad a trocha šikovnosti.
Zdroj: countryliving.com

Čo poviete na abstraktný obraz, ktorý zastupuje úlohu čela postele? Výsledok je absolútne neopozeraný a ľahko zrealizovateľný. Samozrejme, treba vyberať vhodný materiál a nie obraz za sklom. V galérii článku si pozrite, ako takýto jednoduchý počin môže vyzerať. Nájdete aj množstvo ďalších inšpirácií.

autor:  Gabi
3.6. 2020 12:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44