22.3. 2020 6:00

Chcete bývať lacno a ekologicky? Skúste si postaviť drevodom!

22.3. 6:00

Chcete bývať lacno a ekologicky? Skúste si postaviť drevodom!

Foto: Freedomky.cz

Sú z ekologických materiálov a postavia vám ich za pár dní. Okrem toho bývajú energeticky nenáročné a tak ušetríte aj na energiách. Existuje vôbec dôvod prečo váhať?

Montované domy bývajú postavené z dreva, ktoré je pre človeka prirodzené. Je to prírodný materiál, ktorý dýcha a v dome vytvára príjemnú klímu.

Mobilný drevodom.
Mobilný drevodom.
Zdroj: Freedomky.cz

Bývate hneď

Pri montovaných drevodomoch je potešujúca aj tá vec, že vám ho vedia doviezť a postaviť za pár dní. Od prvého návrhu firmy až do postavenia nemusia prejsť ani tri mesiace.

Nízkonákladový

Ekodomčeky sú vymyslené tak, aby boli energeticky sebestačné, prípadne potrebovali čo najmenej energie. Ušetríte na nákladoch za vykurovanie aj svietenie, čo určite poteší každú peňaženku.

Mobilný drevodom.
Mobilný drevodom.
Zdroj: Freedomky.cz

Rastie s vami

Na začiatok vám možno postačí montovaný dom o trochu väčší ako lodný kontajner. Časom sa však rodina môže rozrásť a bude potrebovať ďalší priestor. Pri montovaných drevodomoch to nie je žiaden problém. Fungujú ako skladačky. K základnej sa dajú napojiť ďalšie.

Presuňte ho

Ak si zvolíte mobilný montovaný dom, môžete ho pri prípadnom sťahovaní zobrať zo sebou. Dá sa odviezť a previezť na iné miesto.

autor:  Jana
22.3. 2020 6:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44