14.4. 2020 15:00

Bytové doplnky, ktoré vám doplnia energiu. Dokonca lepšie ako káva

14.4. 15:00

Bytové doplnky, ktoré vám doplnia energiu. Dokonca lepšie ako káva

Foto: GSPictures, getty images

Kde inde si poriadne dobiť baterky, ak nie v domácom prostredí? Ak sa obklopíte správnymi bytovými doplnkami, dokážu vás ráno nabudiť, popoludní vytiahnuť z melanchólie a popri tom spravia vaše bývanie aj život veselším. Poďte ich vyskúšať aj u vás doma.

Zeleň, ideálne visiaca

Dobrú energiu prinášajú dopĺňajú živé veci. Preto pookrejeme v prírode, kde to životom priam kypí. Ak si chcete dobíjať baterky energiou aj doma, obklopte sa zeleňou. Ideálne ak zapojíte fantáziu a stavíte aj na zeleň visiacu. Napríklad na rad črepníkov na prírodných motúzoch. Pretože jemný pohyb energiu života ešte viac rozprúdi.

Prineste si baterky domov

Určite nie alkalické, ale prírodné.   Neesha Berry tvrdí, že podľa výskumu, ktorý prebiehal na Stanfordskej univerzite v 2015 je dokázané, že prechádzka parkom alebo lesom znižuje prietok krvi do časti mozgu zodpovednej za opakujúce sa negatívne myšlienky. Zároveň si vylepšíte náladu a dobijete energiu. Čo teda spraviť? Doneste si z lesa tieto mini batérie. Pokojne využite veľký plochý kvetináč na inštaláciu kameňov, dreva, lístia, čo sa vám páči. No nezabudnite tento prírodný materiál pravidelne obmieňať.

autor:  Marcos
14.4. 2020 15:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44