29.3. 2020 15:00

Bytové doplnky, ktoré odporúčajú celebrity. Môžete ich mať doma aj vy!

29.3. 15:00

Bytové doplnky, ktoré odporúčajú celebrity. Môžete ich mať doma aj vy!

Foto: pinterest.com/realtordotcom/

Majú honosnejšie domy, väčšie zastavané plochy, luxusnejšie vybavenie. Ale v mnohých prípadoch rovnaké doplnky, ktoré chytia za srdce aj „bežných ľudí“. Čo možno nájsť v domoch celebrít a môžete si dopriať pre zlepšenie bývania aj vy?

Drevo a koberce

Azda nie je človek, ktorý by nemiloval prírodné bytové doplnky. No a kvalitné koberce z prírodných materiálov v kombinácii s drevom učarovali aj Selene Gomez. Rovnako ako mnohým ďalším celebritám. Unikátna kombinácia, ktorá ozdobila jej priestranný bungalov, je inšpirujúca aj pre bežných ľudí bažiacich po prírodnom, svetlom a peknom bývaní. Finančná náročnosť pritom nepresahuje neúnosnú mieru.

Žiarivé vankúše

Stačí sa pozrieť, ako si Jennifer Aniston dupla a presadila si vo svojom dome v Beverly Hills krásne dekorácie v podobe ostro žltých vankúšov. Na prvý pohľad vidieť, ako dokáže obyčajný vankúš dokonale zmeniť vyžarovanie miestnosti. Spolu s kyticou žltých kvetov na stole priniesol do priestoru optimizmus vychádzajúceho slnka. Jednoduché riešenie, ktoré si môžete od celebritnej herečky požičať a rovnako skvele bude pôsobiť aj na vašom gauči.

Jennifer Aniston a jej žlté inšpirácie
Jennifer Aniston a jej žlté inšpirácie
Zdroj: pinterest.com/realtordotcom/

Závesné lampy

Namiesto tých prilepených na stole sú atraktívnejšie a aj Jennifer Lopez tento bytový doplnok učaroval v jej príbytku v New Yorku. Závesné lustre sa dajú umiestniť nad pracovnú dosku v kuchyni, nad ostrovček, ale aj nad konferenčný stolík v obývačke. Môžu visieť všetky žiarovky v jednej rovine lebo v kaskádach. Spôsob je už len na vás.

autor:  Marcos
29.3. 2020 15:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44